Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Co jsou to sportovní vozy?

Sportovní vozy (nebo také supersporty) jsou civilním druhem automobilu a většinou spojují eleganci a nadprůměrný výkon. Musí splňovat veškeré technické normy, které jsou kladeny na automobily, které jezdí po pozemních komunikacích. Na rozdíl od klasických automobilů jsou dynamičtější. Nejsou tolik praktické ani úsporné, avšak z jejich výkonu a provedení se zvedne míra adrenalinu nejednomu obdivovateli.

Jaké jsou sportovní vozy?

Sportovní vozy zahrnují širokou škálu automobilů. Od upravených (tzv. tunningových vozů), přes čistě sportovní vozy, jako je třeba Porsche, až po ty nejextrémnější, mezi které patří například Ferrari a Lamborghini. Obecně se supersporty dělí do kategorií podle exkluzivity, výkonu nebo konstrukce. Kategorie nejsou přesně definované, jeden automobil tak může být řazen do více kategorií, dle subjektivního dojmu pozorovatele.

Jak jízda v supersportu probíhá?

Kvůli bezpečnosti by silnice neměly být mokré, doporučuje se jezdit za slunného počasí. Pokud byste si rádi vyzkoušeli řízený smyk ve sportovním voze, pak je vlhkost vozovky naopak žádoucí. Po celou dobu zážitku vedle vás sedí zkušený instruktor, který vás s řízením vozu seznámí a po celou dobu jízdy je připraven vám pomoci či poradit. Nevlastníte-li řidičský průkaz, nevadí, i tak si můžete zážitkovou jízdu v supersportu dopřát. Zkušený řidič vás vezme na jízdu vašeho života a názorně vám předvede, co nadupaný sporťák umí!

Kde se jezdí?

Můžete si vybrat zážitkovou jízdu na polygonu, kde nejezdí žádná jiná auta, tudíž máte celý okruh pro sebe. Jízdu si ale můžete zkusit i na dálnici, nevytížené komunikaci nebo v klasickém provozu. Vše záleží na zážitku, který si vyberete. Někteří provozovatelů poskytují jízdy pouze v Praze a v Brně, jiní třeba i v Olomouci, Ostravě a dalších velkých městech.

Bezvadný originální dárek!

Tak do jakého supersportu nasednete? Nebo jde snad o suprový dárek? Pokud ano a nemůžete se rozhodnout, že který supersport ocení obdarovaný nejvíce, máme řešení! Můžete totiž předat naši dárkovou kartu s až 10 zážitky (až už jízdami ve sportovním voze nebo jinými), ze kterých si obdarovaný poté vybere ten, který mu udělá opravdovou radost.