Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Porsche je pojem

Porsche je zkrátka pojem, který znají i ti z nás, kteří nejsou zamilovaní do silných aut. Slavnou automobilku založil roku 1931 Ferdinand Porsche a nejspíš ani nemohl tušit, jak slavným se jeho příjmení stane. Naši zákazníci, kteří hledají zážitek v podobě jízdy v nadupaném supersportu pro sebe či svého blízkého, kterému chtějí udělat nefalšovanou radost úžasným dárkem, se obvykle ptají, zda nabízíme jízdu v Porsche, Ferrari nebo Lamborghini. Za dlouhá léta působení se tyto značky zjevně staly synonymem pro kvalitní rychlé automobily.

Jízda v Porsche je dokonalý zážitek

Jízda v Porsche znamená jízda ve špičkovém sportovním vozidle, která se mohou pyšnit svou spolehlivostí, vysokým výkonem a vysokou úrovní kvality a životnosti. Nejslavnějším modelem Porsche je nepochybně 911, která figurovala i ve spoustě filmů či počítačových her. Ale slavná značka může nabídnout mnohem více zajímavých supersportů, které uchvátí oko i srdce. Co třeba takový Cayenne, Boxster nebo Cayman? Jízda v Porsche je úžasný moto zážitek, ať už jedete kterýmkoli modelem. Hledáte-li tedy dokonalý "motorový" zážitek pro sebe samé nebo pro někoho z blízkých, kdo zbožňuje výjimečné vozy, není třeba váhat.

Vyzkoušejte si na vlastní zadek, jaké je sedět za volantem luxusního stroje od Porsche

Ne každý z nás si může dovolit pořídit si do garáže Porsche. A když už bychom si ho pořídili, kolik z nás by se s ním odvážilo na silnici, kde lze snadno potkat někoho, kdo vám svou nepozorností nebo netrpělivostí váš drahý luxusní vůz nehezky upraví? Proto jsou tu naštěstí zážitkové vouchery, které vám umožní vychutnat si jízdu v Porsche, aniž byste si vůz museli hned pořizovat. Okuste opravdovou kvalitu, které se jen těžko konkuruje. Udělejte sobě nebo blízkému moto nadšenci skutečnou radost, která přetrvá ještě dlouho poté, co jeho jízda v Porsche skončí.