Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Hodinová spolujízda na Harley-Davidson Softail Heritage - 1600 ccm

Jízda na legendě!

Jen motocykl?! Ani náhodou! Je to legenda! A vy se na ní můžete svézt! Pro mnohé je Harley - Davidson synonymem pro svobodu a volnost. A vy to vše můžete pocítit na vlastní kůži. Ze všeho nejdříve budete přeneseni do roku 1903, kdy dva mladíci zakládali továrnu na motocykly, dnes nejslavnějšího amerického výrobce těchto strojů. Williamovi S. Harleymu v té době bylo pouhých devatenáct let a Arthur Davidson byl v té době ještě mladší, bylo mu jen 18. Ale už konec teorie! Už jen nasednout a jet! Dostanete helmu, pár rukavic a bundu, abyste se cítili jako správný motorkář a můžete vyrazit na padesátiminutovou spolujízdu na Harley-Davidson Softail Heritage - 1600 ccm. Těžkopádný křižník, který je již neodmyslitelnou ikonou značky, vám nepochybně nažene adrenalin do žil!

Průběh zážitku:

Po příchodu se seznámíte se strojem, jeho historií a parametry, obdržíte vybavení a poté následuje 50 minut jízdy s krátkými přestávkami.

Lokalita:

 • Praha 35

Zážitek obsahuje:

Přípravu, seznámení se strojem a historií Harley - Davidson Zapůjčení helmy, rukavic a bundy Řidiče 50 minut vyhlídkové spolujízdy na Harley - Davidson Softail heritage - 1600 ccm

Zážitek neobsahuje:

Dopravu na místo Občerstvení

Sezóna:

Duben-říjen

Počasí:

Ma vliv

Diváci:

Ano

Poznámka:

Vezměte si na sebe pevné boty a jeansy. V Neratovicích je možno si helmy a bundy vyzkoušet předem. Do Prahy vám bude helma a bunda dovezena dle zvolené velikosti.

Hodnocení zážitku

 • image

  Michaela

  27.05.2020

  Motorka se nám líbylo a jízda v něm byla opravdovým zážitkem. Šla domluvit jízdu i mimo termín na poukazu.

 • image

  Marek Král

  12.02.2020

  Seznámení se strojem, jeho historií bylo perfektní a samotná jízda byl nepopsatelný zážitek.

Místo konání zážitku