Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Hudba a zpěv jako životní styl

Hudba a zpěv od nepaměti patří nerozlučně k sobě a jsou proto i zásadní součástí každé kultury, která i nás obklopuje nás každý den. Den bez hudby si určitě většina z nás neumí ani představit. Ticho, jak je známo, sice léčí, ale teď ruku na srdce, určitě nepřejde den, kdy byste si alespoň na chvíli nepustili rádio, svou oblíbenou písničku na iPodu či smartphonu a nebo si nezazpívali jen tak pro radost. Písně, které se na nás valí z rádií v nákupních centrech a restauracích neovlivníme. Zvolte si proto svou cestu podle sebe a nazpívejte či se naučte zahrát píseň, kterou si vyberete sami! Pěvecké a hudební techniky se vyvíjí po staletí, a proto dnes máme možnost zdokonalovat se v hudebních a pěveckých žánrech, které nejvíce vyhovují našim schopnostem a hlavně hlasovému rozsahu. Vybírat můžete podle vlastních dispozic a možností. Naučte se techniku zpěvu, která vám nejvíce učarovala!

Hudební kurzy na míru

Kurzy, ze kterých můžete vybírat v naší nabídce, jsou rozdělené do různých úrovní podle počtu absolvovaných hodin. Pokud si svým výběrem nejste zcela jistí, můžete jako příjemné překvapení darovat pouze individuální lekce hry na hudební nástroj. Pokud se jedná pouze o seznámení se s hudebním nástrojem, základní kurzy jsou tím pravým dárkem. Ty zpravidla obsahují 5 individuálních hodin, kde se každý absolvent seznámí s veškerými technikami potřebnými pro zvládnutí základní hry na daný hudební nástroj. Po absolvování kurzu navíc vždy máte možnost pokračovat do plného, pravidelného vyučování. Pokud jste ale věčným začátečníkem a svou hudební kariéru odkládáte prozatím na neurčito, omrkněte si naši rozšířenou nabídku. Např. čtvrtletní kurz o 10 lekcích. A kdo ví, možná ve vás těch 10 lekcí probudí duši dřímajícího umělce! Pro opravdové milovníky hudby máme v nabídce samozřejmě i roční kurzy hry na hudební nástroj.

Hudební pozdrav jako kreativní dárek

V naší nabídce naleznete také mnoho kreativnějších tipů na dárky. Představte si situaci, kdy se z jakéhokoli důvodu nemůžete zúčastnit důležité rodinné nebo firemní oslavy, či dokonce důležitého výročí. Řešení? Natočit můžete hudební, ale i nehudební, kreativní a vtipný pozdrav nebo video. Uivdíte, že se bude líbit! Překvapit své blízké můžete také rovnou svým vlastním hudebním nosičem s jejich oblíbenými hity, které sami přezpíváte. Ano, i to je u nás možné! Nahrát samozřejmě můžete i písně vlastní. Profesionální učitelé zpěvu vám přitom pomohou zvládnout všechny potřebné techniky. A věřte, že něco tak originálního, jako je audio-video dárek vykouzlí úsměv na tváři každému! Profesionální kameraman (ve spolupráci s instruktorkou zpěvu) vám pomůže vaše mistrovské dílo dovést k dokonalosti. Zbytek je ale na vás!

Proč vyzkoušet naše hudební kurzy

Každý z nás vnímá hudbu individuálně a každému se líbí něco jiného - což je samozřejmě zcela přirozené. Proto nás ale také hudba ovlivňuje na mnoha úrovních, které neumí řádně osvětlit ani moderní věda. V současnosti však máte možnost vybrat si z nesčetného množství hudebních žánrů a zvolit si žánr, který vám vyhovuje, a který nejlépe odpovídá vaší momentální náladě a situaci. Hudba však lidi spojuje a často se využívá při kolektivních akcích. Spojuje nejen primitivní společnosti např. při společném tanci a zpěvu u ohně, ale i společnosti vyspělejší (všimněte si, že ani u každého fotbalového zápasu hudba nechybí). Není se tedy čemu divit, že hudba a zpěv ve své podstatě fungují jako univerzální jazyk a spojují tak jednotlivce bez rozdílu věku, státní příslušnosti či náboženství. Věnujte se proto hudbě vždy, kdy k tomu máte příležitost, rozšiřujte svoje obzory a vnímavost a hlavně – šiřte pohodu a radost!