Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Online kurzy pro cestovatele

Online můžete studovat odkudkoli a kdykoli. Právě v tom spočívá nesporná přednost všech online kurzů! Některé nabízejí možnost online konzultace s vyučujícím. Pokud jste však cestovatel bez internetového připojení, můžete zapátrach po kurzech, které si jednoduše stáhnete a uložíte do svého počítače. Ať už budete kdekoli na světě, buďte online!

Online kurzy pro businessmany

Věčně nestíháte. Jste typický workoholik, který tráví maximum času prací a nefunguje podle běžných lidských (pracovních) hodin. Na večerní školu jste moc unavení a o víkendu je přeci víkend. Jak tedy dohnat ztracený čas? I na tyto palčivé kurzy mají online kurzy odpověď! Pracovat na nich totiž můžete kdykoli a odkudkoli – třeba právě cestou do práce.

Online kurzy „na doma“

Ne všechny kurzy musí využívat pouze vášniví cestovatelé či osoby s neustálým nedostatkem času a nemožností pravidelné účasti na lokálním kurzu. Online můžete sledovat také zahraniční poradce a školitele nebo s nimi rovnou komunikovat. V nabídce se nachází také mnoho „jednorázových“ kurzů pro ozvláštnění či vhled do konkrétního problému. Možná vám ale budou více vyhovovat kurzy týkající se životního stylu a zdraví či týkající se rozvoje vlastní osobnosti. Zkrátka něco pro každého!