Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Videokurz: Jak připravit Sushi?

Sushi party začíná!

Ať už jste gurmán, který miluje japonskou kuchyni nebo nadšený kuchař, který rád zkouší připravovat nová jídla, online kurz Jak připravit sushi? je přímo pro vás! Příprava sushi je umění, které není nedosažitelné. Jste časově vytížení a nemůžete si dovolit vydat se na kurz vaření, nebo si jednoduše chcete jednotlivé části kurzu dávkovat jak vám to vyhovuje a poté mít možnost se k nim znovu vracet? Pak nehledejte dál! Právě jste našli. V online kurzu Jak připravit sushi? se naučíte připravovat šest druhů sushi, devět druhů omáček a nejen to. Na rozjezd se ještě dozvíte jak se dělá shoyu bouillon ve třech variantách, dále dostanete tipy jak na chuťově výrazné speciality jako je marinovaný a fritovaný seitan, tofu, či houby shitake a mnoho dalších naučíte se spoustu dalších technik a postupů. Jako závěrečnou tečku si vyzkoušíte sladký dezert amazake.

Průběh zážitku:

Pro začátek si ukážete jak na shoyu bouillon. Poté proberete kompletní postup přípravy sushi, omáček a veškerých speciálních ingrediencí. A na závěr se ještě naučíte sladký amazake dezert.

Lokalita:

 • Praha 56

Zážitek obsahuje:

2,5 hodiny videolekcí Techniky 6 druhů sushi Techniky 9 druhů omáček Další techniky a postupy přípravy chuťově výrazných specialit Postup přípravy amazake dezertu

Zážitek neobsahuje:

Ingredience, nádobí

Sezóna:

Celoročně

Počasí:

Nemá vliv

Jan Kysela (01289390)

Praha 56

Veřejná informace

Hodnocení zážitku

 • image

  Anna

  21.06.2021

  Super.

 • image

  Jitka

  05.11.2020

  Pokud i vám v této době chybí vaše oblíbená sushi restaurace, je nejlepší čas se naučit připravovat sushi doma. Díky tomuto kurzu se to naučíte.

 • image

  Michaela

  12.02.2020

  Díky tomuto kurzu jsem se naučila připravovat skvělé sushi i doma. Mohu jedině doporučit.