Rádi zažíváte neobyčejné chvíle, ale někdy vás brzdí finance, jelikož v dnešní době nic není zadarmo? Našli jsme pro vás 8 tipů na zábavné zajímavé aktivity, které vám určitě uvíznou v paměti a jen tak na ně nezapomenete, za příznivé ceny. Neutratíte za ně víc jak 800 Kč a budete mít skvělé zážitky!

Za tuto cenu se nemusíte kochat nejen vy, ale zážitky můžete pořídit i jako dárek svým blízkým. Originální dárky pro ženy nebo adrenalinové dárky pro muže? Radost někomu můžete udělat i za málo peněz! Tyto zážitky Vám doporučuje Stips.cz

Navštivte jedinečné muzeum fantastických iluzí

Vstupte do světa fantazie s pomocí nádherných uměleckých děl. Navštivte Muzeum fantastických iluzí v Praze s přáteli nebo rodinou a nechte se ohromit, inspirovat a unést do jiných světů. Úžas z neuvěřitelně přesvědčivých expozicí fantastických optických klamů a triků otevře vaše oči i ústa dokořán.
Odkaz na zážitek zde.

Poznejte svět nevidomých

Jak se cítí nevidomý člověk a co vnímá během dne? Jaké to je používat všechny smysly kromě zraku? To zjistíte na jedinečné exkurzi ve tmě! Poznejte svět tak, jak ho vidí nevidomí a zjistěte, že může být i tak krásný. Tmou vás bezpečně provede nevidomý průvodce.
Odkaz na zážitek zde.

VR Letecký simulátor

Zapněte pásy, chopte se kniplu a vlítněte na to! Zažijte pořádnou leteckou bitvu nebo se prožeňte ve známých modelech světových letounů. Vyzkoušejte si jeden z nejlepších simulátorů, které používá i americké letectvo pro výcvik pilotů nové generace.
Odkaz na zážitek zde.

Fata Morgana: Muzeum iluzí ve Františkových Lázních

Nevšední zážitek v muzeu? Jedině ve Fata Morganě ve Františkových Lázních. Navštivte muzeum optických iluzí a nechte mámit své smysly neuvěřitelnými 3D obrazy. I vy se navíc můžete stát obdivovaným exponátem! Vstupte do obrazu a staňte se součástí jedinečné výstavy, určitě si odnesete i pár fotek!
Odkaz na zážitek zde.

Degustace rumu: To nejlepší z Karibiku

Chtěli byste pořídit něco, co nadchne každého milovníka ušlechtilých destilátů? Objednejte mu degustaci rumu, při které ochutná to nejlepší od světových značek! Při degustaci mu budou asistovat profesionálové, kteří mu o každé značce podají zajímavé informace.
Odkaz na zážitek zde.

Střelba z automat Kalašnikov 47

Zastřílejte si z legendární útočné pušky Kalašnikov. Tato puška je ve výrobě a užívání již desítky let napříč ozbrojenými složkami celého světa. Je známá svou spolehlivostí a snadnou obsluhou. Nyní máte tu možnost vyzkoušet tuto legendární zbraň i Vy!
Odkaz na zážitek zde.

Horká masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je luxusní masáží, která uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Masáž se praktikovala již ve starověké Číně a má příznivý vliv na lymfatický systém, harmonizuje funkce jednotlivých čaker v těle a navozuje stav meditace.
Odkaz na zážitek zde.

Videokurz: Jak připravit Sushi?

Maki, Nigiri, Temaki, omáčky, marinované tofu, fritovaný seitan... Staňte se kulinářským umělcem v online kurzu Jak připravit Sushi? a to v pohodlí vašeho vlastního domova! Nebojte, bude i sladká tečka...
Odkaz na zážitek zde.