Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Co je to simulátor

Simulátor je nejmodernější technologie, která nám umožňuje zažívat věci, o kterých se nám kolikrát ani nesnilo. Díky nim se můžete prolétnou ve vzduchu nebo třeba projít ve vesmíru - lidské fantazii se meze nekladou! Tato jedinečná metoda dokáže oklamat mozek tak, že se cítí, jako by vše, co vidí, bylo skutečností. Díky této jedinečné vlastnosti se tak jedná o opravdu autentický zážitek!

Kam na simulátor

Simulátory jsou stále ještě novinkou, a tak jich není mnoho. Přesto nemusíte zoufat, že by jejich výběr byl malý! Nejvíce jich naleznete v hlavním městě. Kromě Prahy však můžete navštívit také simulátor Brno, simulátor Ostrava, virtuální realita Praha či simulátor Zlín a simulátor České Budějovice. Pokud se však v místě vašeho bydliště žádný simulátor nenachází, zpestřete si například volný víkend netradičním výletem za poznáním a novou zkušeností. Nebudete litovat.

Simulátor jako dárek

Hledáte-li opravdu jedinečný dárek, jste na správné adrese. Ať už hledáte dárek pro maminku k narozeninám, dárek pro otce, dárek pro babičku či pro partnera, simulátor potěší všechny. Nadšence do letadel, army, veterány i počítačové hráče potěší simulátor, při kterém můžete řídit letadlo nebo např. stíhačku a vyzkoušet si realistické nouzové přistání či přestřelku ve vzduchu. Odvážlivce zas potěší možnost létání v simulátoru volného pádu a pro snílky tu je virtualizér. A dárek je vyřešen.