Hledáte naprosto originální dárek pro svou drahou polovičku nebo blízkou přítelkyni? Nechte se inspirovat naším výběrem luxusních, kreativních a zážitkových dárků, které potěší každou ženu. V našem zažitkovém portálu najdete skvělé tipy na dárky pro ni ze všech oblíbených kategorií.

Pozor! Nezapomeňte, že hlavní je dávat ženám dárky upřímně, od srdce. Tato úžasná polovina populace všechno cítí a nedá se oklamat.

Luxusní dárky pro dámy.

Luxusní dárky pro dámy jsou vždy bezvadnou volbou. Zkuste překvapit vaši milovanou partnerku třeba elegantním designovým klenotem nebo exkluzivním parfémem. Naše nabídka luxusních dárků pro ženy je široká a pokryje všechny vkusy.

 • Designerká taška: Taška od renomovaného designéra je vždy ceněným luxusním dárkem.Zkuste zjistit, který designér je dámským oblíbencem vaší obdarované a vyberte tašku, která dokonale ladí s jejím stylem.
 • Exkluzivní parfém: Parfém je klasickým dárkem pro dámy a pravým luxusem je vybrat exkluzivní vůni od značky s renomé. Můžete se poradit s odborníkem v parfumerii a vybrat vůni podle osobnosti a vkusu obdarované.
 • Technologické dárky: skvělým dárkem jsou dárky související s technologiemi. Například vysoušeč vlasů Dyson, který si přeje mnoho dívek, protože jim zjednodušuje život a zkracuje čas potřebný k úpravě vlasů. Nebo pokud má ráda kávu - kávovar, telefon nebo jinou techniku.
 • Exkluzivní víno nebo koš se šampaňským: Pokud je obdarovaná milovnicí vína, darujte jí exkluzivní láhev vína nebo koš se šampaňským od renomovaného producenta. Doporučujeme vybrat víno z vinařství s dlouholetou tradicí a vysokou kvalitou.
 • Pobyt na yachtu: Pokud chcete obdarovat dámou něčím opravdu výjimečným, zorganizujte pro ni romantický pobyt na luxusním jachtu. Můžete si pronajmout jachtu s posádkou a strávit společně nezapomenutelný čas na moři.

Kreativní dárky pro ženy.

Kreativní dárky pro ženy jsou skvělou možností, jak ukázat někomu svou péči a originalitu. Co takhle originální rukodělný předmět, například ručně malovaný obraz, unikátní šperk nebo osobní fotoalbum? Vaši blízkou osobu tím potěšíte a zároveň ukážete vaši kreativní stránku.

 • Personalizované šperky. Zlatý náramek s jejím jménem nebo stříbrný náhrdelník se speciálním vzkazem. Personalizované šperky jsou skvělým způsobem, jak ukázat, že jste si dárek opravdu promysleli a že jste pro ni udělali něco speciálního.Přívěsek "I Love You" ve 100 jazycích není jen doplňkem. Je to symbol bezmezné lásky, který dokáže mluvit jakýmkoli jazykem srdce, zdobí ho a vnáší do vašeho života romantiku.
 • Vstupenky na koncert nebo do divadla. Pokud vaše žena má ráda hudbu nebo divadlo, můžete jí udělat radost vstupenkami na koncert nebo divadelní představení jejího oblíbeného umělce. To je skvělá příležitost pro společný zážitek a vzpomínky.
 • Fotokniha plná společných vzpomínek - sbírka nejlepších fotografií a společných momentů s vaší ženou v krásně vytvořené fotoknize je velmi osobní a sentimentální dárek, který ji jistě potěší.
 • Kurz kreativního psaní. Pokud je žena ve vašem životě milovnicí literatury a psaní, můžete jí věnovat kurz kreativního psaní. Bude to pro ni skvělá příležitost rozvíjet její dovednosti a objevovat nové možnosti vyjádření.Je to skutečně originální dárek, který s největší pravděpodobností nemůže očekávat.

Relaxační dárky.

 • Masážní přístroj. Jedním z oblíbených relaxačních dárků je masážní přístroj. Existuje mnoho typů masážních přístrojů, které nabízejí různé druhy masáží jako například tlakovou, shiatsu či akupresuru. Tyto přístroje dokáží uvolnit svaly, zmírnit bolesti a poskytnout hlubokou relaxaci. Masážní přístroj je skvělým dárkem pro ty, kteří nemají čas na pravidelné návštěvy maséra.
 • Masážní set. Dalším možným dárkem je relaxační balíček s bylinkovými či esenciálními oleji. Tyto oleje mají blahodárné účinky na tělo i mysl. Osoba si může připravit relaxační koupel s bylinkovými oleji nebo si nasadit pár kapek esenciálního oleje na polštářek před spaním. Tato vůně pomáhá uvolnit mysl a usnadňuje usínání. Můžete si také vybrat koupelový set,aromaterapie – různé esenciální oleje a difuzéry, které pomáhají uvolnit napětí a zlepšit náladu.
 • Wellness pobyt. Pokud hledáte více luxusní dárek, můžete zvážit dárkový poukaz na wellness pobyt či masáž. Luxusní wellness hotel nabízí širokou škálu relaxačních procedur, jako jsou saunové rituály, masáže nebo termální koupele. Tento dárek umožní obdarovanému zažít skutečné uvolnění a odpočinek.
 • Wellness oblečky. Posledním, ale rozhodně ne nevýznamným dárkem, jsou wellness oblečky. Jde o pohodlné a praktické oděvy, které jsou speciálně navrženy pro relaxaci a péči o tělo. Meditační polštář, kadidlo a vonné tyčinky – poskytují příjemnou vůni a relaxaci prostřednictvím vonných esencí.

Zážitkové dárky pro ni.

Náš zažitkový portal je tu pro vás, abyste našli originální dárky pro vaše blízké nebo pro milovanou dámu. Z čehožkoli sestává její šťastný skvělý den, najdete ho u nás. Využijte naši širokou nabídku a staňte se úspěšným dárcem, který trefí přímo do černého.

 • Adrenalinová aktivita. Pokud je vaše blízká osoba do dobrodružství a adrenalinu, můžete ji překvapit zážitkovým darem jako je tandemový seskok padákem, paintball, jízda na čtyřkolkách nebo lanovka.
 • Kouzelná večeře. Objednejte speciální privátní večeři pro ni a osobního šéfkuchaře, který jí připraví vybraná jídla přímo v domácím prostředí. Tento zážitek jí poskytne špičkovou gastronomii a příjemné překvapení.
 • Létání v balónu. Tato romantická aktivita ji jistě potěší.Let v horkovzdušném balónu je nevšední zážitek, který si budete společně užívat. Navíc to poskytne nádherný výhled na krajinu.
 • Workshop. Jestliže je vaše blízká osoba nadšená umělkyně nebo kreativní duše, můžete ji překvapit účastí na workshopu, kde se může naučit například vyrábět šperky, keramiku, vařit koktejly nebo základy fotografování.

Módní a designové dárky.

Chystáte se koupit dárek pro svou blízkou ženu, partnerku nebo kamarádku a nevíte, co by jí udělalo největší radost? Máme pro vás několik skvělých nápadů na módní a designové dárky, které potěší každou dámu.

 • Módní doplňky. I malé módní doplňky mohou být skvělým dárkem. Zkuste vybrat něco originálního, jako jsou barevné šátky, moderní brýle, stylové hodinky nebo kožené rukavice. Tyto drobnosti mohou dokonale doplnit outfit a udělat z něj ještě vyjímečnější.
 • Designové domácí potřeby. Pokud je vaše dáma nadšená do designu, můžete jí udělat radost designovými domácími potřebami. Vyberte si například designovou vázu, originální svícen nebo moderní dekorační předmět, který bude ladit do interiéru jejího domova.
 • Módní knihy a časopisy. Předplatné do módního časopisu - pokud je vaše žena módně nadšená, můžete jí darovat předplatné do oblíbeného módního časopisu. Tím se jistě bude každý měsíc těšit na novou inspiraci a trendy.

Cestovatelské a dobrodružné dárky.

Cestování a dobrodružství jsou oblíbenými zálibami mnoha lidí, a to včetně žen. Pokud hledáte dárek pro ženu, která má ráda dobrodružství a ráda cestuje, máme pro vás několik nápadů na cestovatelské a dobrodružné dárky. Outdoorová a dobrodružná výprava – pokud hledáte originální dárek, můžete ji překvapit dobrodružnou aktivitou, jako je například tandemový seskok s padákem, paragliding, rafting nebo horolezectví.

 • Fotografická výbava. Pokud vaše žena ráda fotí, můžete jí pořídit vybavení pro fotografii na cestách, jako je například kvalitní fotoaparát, stativ nebo objektivy.Nebo dejte certifikát na focení. Určitě to ocení. Ženské pohlaví miluje fotoaparát a cítí se výjimečně. V komplexu můžete věnovat certifikát na líčení a jít nakupovat.
 • Cestovní knihy. Knihy jsou vždy skvělým dárkem pro milovníky cestování. Existuje mnoho inspirativních cestovních knih, které ženy mohou číst a inspirovat se pro svá vlastní dobrodružství. Vybrat můžete například knihy, které popisují cesty do exotických destinací, nebo knihy, které prezentují různé formy dobrodružství, jako je horská turistika, potápění nebo surfování.
 • Cestovatelský deník. Cestování je často spojeno s mnoha vzpomínkami a zážitky. Cestovatelský deník je skvělým dárkem pro ženy, které rády zapisují své dojmy z cest a sdílejí své zážitky se svým okolím. Existuje mnoho různých typů cestovatelských deníků, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje jejím potřebám.

Náš zažitkový portal je tu pro vás, abyste našli originální dárky pro vaše blízké nebo pro milovanou dámu. Z čehožkoli sestává její šťastný skvělý den, najdete ho u nás. Využijte naši širokou nabídku a staňte se úspěšným dárcem, který trefí přímo do černého.