Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Fotografické kurzy v Praze

Fotografické kurzy v Praze jsou je jednou z nejvyhledávánějších událostí v tomto segmentu. V hlavním městě je zvýšená koncentrace fotografů nejen pro zvýšené pracovní příležitosti. Můžete fotit krásy starého města, učit se detailu, ale i vyrazit do přírody v přilehlém parku. A to by to nebylo velkoměsto, aby zde samozřejmě nebyla možnost ateliérového focení!

Fotografické kurzy pro začátečníky

Jste v oblasti fotografování úplní začátečníci? Pořídili nebo jste dostali nový stroj a netušíte, jak s ním zacházet? Nevadí, právě pro vás vybíráme ty nejkvalitnější fotografické kurzy pro začátečníky. Takový fotografický kurz nabízíme v mnoha městech, např. Olomouc, Hradec Králové, fotografický kurz Ostrava nebo fotografický kurz České Budějovice. Vyhledáváme pouze ty nejověřenější fotografické kurzy ve vaší lokalitě. A navíc za super cenu. Dostanete se k těm největším profesionálům, kteří se vám budou snažit předat co nejvíce z vlastních zkušeností. Zjistíte, jak správně fotografovat, využívat světlo nebo jak na detailní fotografie, které jsou v posledních letech hodně oblíbené. V naší databázi se objevuje také fotografický kurz Plzeň, fotografický kurz Liberec nebo fotografický kurz Opava.

Fotografický kurz v Praze se slevou

Fotografické kurzy v Praze se slevou? Proč ne! Denně pro vás nacházíme ty nejzajímavější nabídky ze všech větších měst, ať už patříte mezi pokročilé uživatele nebo s focením teprve začínáte. Získané dovednosti následně zúročíte při zdokonalování vlastních fotografiích nebo na dovolené. Naučte se se svým přístrojem zacházet jako rodilý profesionál a sdílejte ty nejcennější okamžiky v těch nejlepších barvách a nejvyváženějších kompozicích. Fotografování vždy bylo a nadále zůstane součástí naší společnost, tak proč se mu nepřiučit trochu více? Fotografické kurzy jsou vedené pod dohledem zkušených odborníků, kteří se postarají, aby se vaše focení zlepšilo o 100 %. Až budete prohlížet své rodinné album, budete o to pyšnější.

Fotografické kurzy individuálně

Každý kurz není třeba absolvovat ve větší skupině. Fotograficke kurzy se pořádají i pro jednotlivce. Pokud chcete, aby vaše fotografie byly lepšími a přesně podle vašich představ, zkušení lektoři vám jistě adekvátně poradí a nasměrují tou nejkratší cestou k úspěchu. Právě díky individuálnímu přístupu si z kurzu odnesete mnohem více, než z kterékoliv publikace či výukové knihy. Domů si tak odnesete opravdu velké množství cenných informací, které pak následně zúročíte na svých cestách, výletech, dovolených, ale i ve chvílích kdy by to nikdo nečekal. Naučte se zachytit svět v lepších barvách, odstínech a situacích. Naučte se fotit!