Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Venkovní únikové hry vás chytí a nepustí

Venkovní únikové hry většinou využívají skutečné prostředí, kterým procházíme denně. Může jít o část velkoměsta, park, les nebo třeba i různé podniky jako hospody a restaurace. Do těchto míst vždy zasadí zajímavý příběh, který vás vtáhne a odmítne vás pustit, dokud jej neprojdete celý. A stojí to za to! Rázem se tak v rámci venkovní únikové hry můžete stát tajným agentem, kterého nahánějí "ti zlí", mladým čarodějem, pátrajícím po starodávném artefaktu nebo třeba režimem nenáviděným disidentem, který se snaží uprchnou za hranice země.

Venkovní únikové hry vám zkrátka umožní se v reálném světě přenést do vyfabulovaného dění, avšak provedou to tak přesvědčivě, že váš mozek bude pracovat, jako kdybyste to či ono dobrodružství skutečně prožívali. Samozřejmě jak k vnitřním únikovkám tak k venkovním únikovým hrám patří hádanky a nejrůznější úkoly, které musíte plnit, abyste se v příběhu posunuli dále. To je jedna z nejzábavnějších částí hraní v týmu.

Stejné jako jiné únikové hry, jsou i ty venkovní v drtivé většina minimálně pro 2 hráče. Za prvé v jednom by se úkoly a hádanky mnohdy neřešily vůbec snadno a neúspěch by byl velice pravděpodobný a za druhé by byli hráči ochuzeni o hromadu zábavy.

Jak se venkovní únikové hry hrají?

Venkovní únikové hry se hrají například pomocí speciálních balíčků, obsahujících různé pro hru nezbytné rekvizity nebo jednoduše s pomocí chytrých telefonů. Zkrátka si stáhnete appku, sjednáte si s provozovatelem start hry a pak už se jen necháte unášet děním.

Venkovní únikové hry jsou snadno dostupné, spojují pohyb, zábavu, čas trávený s blízkými i duševní gymnastiku... je třeba něco dodávat? Zahoďte strachy – vždyť jde o zábavu – a vydejte se za úžasným dobrodružstvím, jaké je při hraní venkovních únikových her naprosto nevyhnutelné.