Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

PROČ NÁS BUNGEE JUMPING TAK LÁKÁ?

Skok z vysokého mostu či věže. Volný pád, který zbrzdí až pružné bungee lano, na jehož konci jste přivázáni. Nejistá jistota a skok do neznáma, to je ten pravý adrenalin! Nejtěžší je se odhodlat a skočit. Zakusíte neuvěřitelný pocit, při kterém se vám bude tajit dech, až budete stát na samé hraně a pod vámi se bude rozprostírat nepřehlédnutelná propast. Nedejme sílu vnitřnímu bojácnému Trautenberkovi a ukažme, kdo je zde Krakonoš! A to přímo v krkonošském ráji, kde si to můžete skočit v jakékoli sezóně.

Protože lze (na některých místech, jako např. Harrachov) skákat bungee celoročně, můžete ho skákat i s různým sezónním vybavením. Vybrat si můžete např. pohádkový zimní skok se snowboardem či bigfooty, nebo si skočit „klasiku“ bez vybavení. Můžete jít s partou i sami – instruktoři jsou samí fajn chlapíci, se kterými si také užijete kopec zábavy. A třeba se s vámi podělí o své tajné triky!

Pokud jste zvědaví šťouralové, vězte, že při skoku můžete dosáhnout rychlosti až 100 km/h. A co víc, taková Kienova houpačka vám už pořádně foukne vítr do vlasů. A co že to vlastně je?

KIENOVA HOUPAČKA

Představujete si starou dobrou dřevěnou houpačku? Pak jste na omylu. Toto kyvadlo je „pouze“ vylepšený bungee jumping. Jakmile vám však speciální gumové lano a skočíte do propasti, začíná pravý adrenalin. Bungee s vámi zakmytá vertikálně nahoru a dolů, kdežto po volném pádu při Kienově houpačce se budete dál houpat, až téměř k nebesům. A nejen to! Pilot formule zažívá stejné přetížení (6G), jako člověk při Kienově houpačce. Vzrušení z rychlosti a síly vám stoprocentně nabourá všední dny. Tak co, skočíte si?