Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Proč je masáž věc prospěšná?

Masáže jsou proslulé pro své detoxikační a uvolňující účinky. Není tudíž divu, že se tradice různých masážních technik předávají a dále rozvíjejí po celá tisíciletí! Díky tomu si může vybírat z nepřeberných masážních technik podle chuti, nálady či potřeby. Pokud jste sportovci, jistě oceníte masáže zaměřené na zklidnění natažených svalů či naopak jejich rozhýbání a prokrvení před plánovaným výkonem. Pokud trávíte hodně času v kanceláři a za počítačem, pak jsou pro vás ideální regenerační masáže zaměřené na zatuhlé svalstvo, které tuhne hodinu za hodinou koukání do obrazovky počítače. Existují však i těhotenské masáže, pomáhající "těhulkám" uvolnit bolavé části těla. Vaše tělo vám jistě poděkuje!

Medová masáž, čokoládová masáž... možností je více

Med či čokoláda se při masážích využívají pro své blahodárné účinky. Tyto pozitivní látky se do těla dostanou právě přes kůži díky profesionálnímu vmasírování. A navíc krásně voní! Látky uvolňující se z čokolády stimulují v mozku tvorbu dopaminu, čímž se uvolňuje hormon štěstí, serotonin (už dávní jihoameričtí indiáni využívali kakaové boby slazené medem jako afrodisiakum při svých oslavách a rituálech). Dochází tak k uvolnění napětí a celkovému pocitu uvolnění. Léčivá síla medu naopak působí příznivě při ochraně organismu a jeho přirozené imunity a příjemně tělo prohřívá. Masáž je také ideálním doplňkem při (jarních) očistných kůrách, ale pomáhá i při únavě nebo chronických a civilizačních chorobách. Samozřejmě se při masážních procedurách nemusí využívat jen potraviny, ale například i lávové kameny, které skvěle absorbují a postupně uvolňují teplo. Před samotnou masáží zaměřenou na uvolnění svalstva či jiných součástí pohybového aparátu pak masér kameny dané místo nahřeje a zvýší tak celkový účinek procedury.

Masážní techniky spojené s moderními technologiemi

Masáže však nemusí být jen o využití darů přírody, ale i moderní techniky. Prohřívání laserem, zvukové vlny, tělesa vydávající teplo přiložená na konkrétní části těla, to vše a ještě více může podpořit požadované účinky. A profesionální maséři toto dobře vědí a proto svým klientům mnozí z nich mohou nabídnout i takovéto služby.

Nechte si pomoci od bolesti, dovolte si zase žít!

Dnes už mají maséři i znalosti z anatomie a mají za sebou náročné kurzy či celá studia, při kterých se učí nejrůznější masážní hmaty a principy. Díky tomu dokáží oslabit či zcela zahnat bolesti a vrátit omezenou pohyblivost blíže původnímu zdravému stavu. Tak už se netrapte a vyberte si z naší nabídky to pravé. Nechte si ulevit, odpočiňte si a nechte maséra stisknout pomyslné tlačítka restart a vrátit vás do života. Vždyť masáže pomáhají i urychlit látkovou výměnu a zlepšit fungování našeho organismu! Závěrem je také nutno připomenout, že masáže nejsou určené pouze pro pomoc od bolestí fyzických, ale i potíží psychických. Důkladná a kvalitně provedená masáž dovede pozvednout náladu.