Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Luxusní víkendový pobyt pro dva ve Spa hotelu Antonie Frýdlant

Kousek ráje na severu Čech jen pro vás dva

Zarezervujte si svůj luxusní víkendový pobyt pro dva ve čtyřhvězdičkovém Spa hotelu Antonie ve Frýdlantu a dopřejte si náležitou dávku odpočinku a blahobytu. Dva dny a dvě noci v luxusních pokojích skvěle vybaveného hotelu v severních Čechách. Čistý vzduch, klid a zacházení, jako byste pocházeli z královského rodu. To vaše nervy potřebují. ;-) Při rezervaci luxusního víkendového pobytu pro dva ve Spa hotelu Antonie však nezískáváte jen nádherné pokoje a prostředí, ale také neomezený přístup do Wellness&Spa zóny, kde můžete nechat tělo odpočinout ve vířivce, užít si vnitřní bazén, finskou či infra saunu, venkovní biotop a tak dále. Pokud si svůj luxusní víkendový pobyt pro dva představujete aktivnější, nezoufejte, rezervací získáte i neomezený přístup do Sport zóny. K dispozici je fitness vybavení, tenis, badminton, squash. Nudou rozhodně trpět nebudete. I na luxusní víkendový pobyt pro dva je třeba někde nabrat energii, a proto vás bude každé ráno čekat štědrá kontinentální snídaně s možností donášky až na pokoj. Abyste pak večer spinkali jako miminka, vychutnáte si vynikající večeři o 4 chodech. Hotel Antonie samozřejmě poskytuje svým návštěvníkům parkování, takže můžete klidně přijet vlastním autem. Zasloužíte si odpočinek. Dejte všem starostem na 2 dny sbohem a vyrazte do ráje. Pokud vyrazíte se svým partnerem či partnerkou, doporučujeme využít možnost povečeřet na hotelové terase při západu slunce. Romantika nikdy nezevšední. Potřebujete někde nabrat sílu, potřebujete na chvíli změnit prostředí. Zarezervujte si svůj luxusní víkendový pobyt pro dva a zapomeňte, že existuje slovo "starost".

Průběh zážitku:


Lokalita:

 • Liberecký kraj, Frýdlant, Zelená 84

Zážitek obsahuje:

Luxusní víkendový pobyt pro dva na 2 noci 2x vynikající kontinentální snídaně 2x večeře o čtyřchodovém menu Neomezený přístup do Wellness a Spa zóny (vířivka, vnitřní bazén s vodoléčbou, finská i infra sauna a další) Neomezený přístup do Sport zóny (fitness, tenis, squash, badminton) Parkování u hotelu

Zážitek neobsahuje:

Produkty a služby neuvedené v "Zážitek obsahuje"

Sezóna:

Celoročně mimo předem stanovené tématické víkendy hotelu

Antonie Hotels s.r.o. (28237978)

Liberecký kraj, Frýdlant, Zelená 84

Veřejná informace

Hodnocení zážitku

 • image

  Tomáš Baroch

  30.07.2020

  S přítelkyní jsme si víkend moc užili. Čisté a hezké prostředí, můžeme jen doporučit.

 • image

  Lucie Jánská

  08.06.2020

  Pobyt byl příjemný, líbila se nám donáška snídaně až do postele. Okolní příroda moc krásná, skvělá na výlety. Určitě se sem ještě vrátíme :)

Místo konání zážitku