Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Speciální zážitkové kurzy jsou přidávány po pečlivém přezkoumání dosažených kvalit, odbornosti a v neposlední řadě spokojenosti zákazníků. Díky takto nastavené strategii máte opravdu jistotu, že se svěřujete do rukou těch nejlepších. A jaké zážitkové kurzy vlastně nabízíme?

Adrenalinový zážitek: kurz přežití

Jestli chcete zjistit, co ve vás je, pak vítejte. Poslední dobou jsou mezi nejvyhledávanějšími zážitky ty, které vás naučí sebekontrole a smysluplnému uvažování v extrémních a rizikových situacích. Pod vedením zkušených profesionálů se naučíte např. přežívat na opuštěném ostrově. Ovládnete orientaci v lese a zjistíte, co dělat, když se v něm ztratíte. Vesměs se jedná o systematický návod, jaký je k vidění v úspěšných reality pořadech. Samozřejmě nechybí mnoho dalších fyzických aktivit, jimž v rámci kurzu budete podrobeni, a kurz první pomoci.

A co dál?

Kurzy jsou opravdu jedinečné a obecně je zde všechny popsat nelze. Život si můžete osladit např. na kurzech výroby čokolády. Pokud jste naopak vždy toužili stát se televizní hvězdou, pak možná využitejete naše moderátorské kurzy. A možná to bude něco úplně jiného. Ať kurz vybíráte pro sebe či jako dárek k narozeninám či vánocům, jistě nešlápnete vedle!