Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Na den hercem v divadle

Možná v sobě objevíte skrytý talent! A i kdyby ne, báječně se pobavíte a získáte neobvyklou zkušenost.

Možná už za sebou nějaké to amatérské představení máte, možná ne, ale rádi byste to zkusili. Nebo se snad připravujete na konkurz pro přijetí do ochotnického hereckého spolku? Či se dokonce chystáte na přijímací zkoušky na hereckou školu? Ať je to tak či jinak, zážitek Na den hercem je přesně pro vás! Postavte se na prkna, která znamenají svět, zvyšte si sebevědomí, získejte cennou zkušenost a krásné vzpomínky a užijte si spoustu legrace.

Celý zážitek Na den hercem zabere 6 hodin rozprostřených do 2 dnů. Po zakoupení voucheru a kontaktování našeho partnera (ve vašem voucheru naleznete potřebné kontakty) vám na e-mail dorazí scénář divadelní hry, v němž budou vyznačené vaše pasáže, abyste měli čas si jej projet a nastudovat. Poté váš čeká zkouška s herci a režisérem (všichni se na vás těší a jsou připraveni vás vším provést od A do Z, tudíž se nemáte vůbec čeho obávat ;)).

No a pak už vás čeká den samotného představení, před nímž na místě ještě proběhne kostýmní a technická zkouška. V ceně zážitku Na den hercem jsou i 2 volné vstupenky pro vaše přátele či rodinu! Po skončení představení si ještě užijete setkání s herci a dalším divadelním personálem v zákulisí.

Zážitek probíhá v pražském Divadle Procity. Nechte se pohltit divadelní atmosférou, staňte se součástí uměleckého díla. Pořiďte si voucher na zážitek Na den hercem nebo jej kupte někomu z vašich blízkých, koho to k divadlu táhne, ale zatím si není jistý, zda je to opravdu pro něj. Třeba se jen stydí či má strach a vy mu pomůžete tyto obavy překonat.

Průběh zážitku:

Před plánovaným datem představení, které si vyberete po dohodě s naší produkcí dostanete emailem scénář inscenace s vyznačenou pasáží vaší role. V týdnu před plánovaným datem představení si projedete společně s herci a režisérem generální zkoušku, kde si roli vyzkoušíte spolu s hereckými partnery. V den samotného představení se dostavíte spolu s herci na scénu, kde proběhne klasická technická zkouška a pak už vás čeká samotný výstup, za který sklidíte potlesk publika a závěrečné gratulace vašich přátel. Po skončení vás čeká rozloučení a závěrečné setkání s herci a ostatním personálem divadelní produkce v zákulisí.

Lokalita:

  • Praha, Slezská 74

Zážitek obsahuje:

  • make up a kostým
  • 2 volné vstupenky pro vaše přátele
  • generální zkoušku spolu s herci

Sezóna:

  • Celoroční

Počasí:

  • vhodné za každého počasí

Diváci:

  • ano

Poznámka:

  • Délka trvání zážitku je 6 hodin, rozprostřen do 2 dnů

Místo konání zážitku