Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Osvětlovačem/zvukařem na zkoušku v divadle

Nejeden herec či herečka začínali jako technici

Nejeden slavný herec, zpěvák či dramatik se k divadlu „přimotal“ právě jako osvětlovač či zvukař. Pojďte si to zkusit i vy! Díky voucheru na zážitek Osvětlovačem/zvukařem na zkoušku si zkusíte, jaké je ukazovat herce v průběhu představení divákům v tom nejlepším světle (myšleno doslovně ;-)) a naučíte se i základy zvukařského řemesla.

V průběhu 4 hodiny trvajícího zážitku Osvětlovačem/zvukařem na zkoušku se pod vedením zkušených techniků naučíte nezbytné základy a vyzkoušíte si je v praxi. Projdete si zkouškou hry společně s herci, zkusíte si ji celou nasvítit a nazvučit a užijete si hromadu zábavy! Prostřednictvím zvuku a světel budete udávat atmosféru celé inscenaci. Po začátku představení usednete s ostatními techniky do zvukové kabiny a podle jasných instrukcí se postaráte o světelnou a zvukovou stránku celé show. Nebojte se, nebudete na nic sami a vždy u vás bude někdo, kdo vás povede.

Zážitek probíhá v pražském Divadle Procity. Nechte se pohltit divadelní atmosférou, staňte se součástí uměleckého výkonu. Pořiďte si voucher na zážitek Osvětlovačem/zvukařem na zkoušku nebo jej kupte někomu z vašich blízkých, koho to k divadlu táhne, ale zatím si není jistý, co by ho v divadle opravdu bavilo dělat. Případně se zatím jen stydí vystoupit na prkna, jež znamenají svět.

Průběh zážitku:

Hned po příchodu se vás ujme personál Divadla Procity, seznámíte se s herci i techniky, kteří vás celým zážitek během následujících 4 hodin povedou. Vždy dostanete přesné instrukce, tudíž nebudete tápat. Po začátku představení usednete s technickým personálem do zvukové kabiny a stanete se světelným i zvukovým srdcem celého představení. Nebojte! I během představení budete mít po ruce profíky.

Lokalita:

  • Praha, Slezská 74

Zážitek obsahuje:

  • 2 vstupenky pro Vaše přátele
  • Výběr z několika termínů

Zážitek neobsahuje:

  • Občerstvení

Sezóna:

  • Celoroční

Počasí:

  • Nemá na zážitek vliv

Diváci:

  • Mají přístup

Místo konání zážitku

image

Osvětlovačem/zvukařem na zkoušku v divadle

Zákazník

Nakupuji na firmu

Způsob platby