Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Co všechno výtvarný kurz obnáší? Vrhnout se můžete na klasickou kresbu, malbu, figurální speciálku nebo modelování. Samozřejmě nezapomínáme ani na rozdělení nauky podle věku zájemců. Proto u nás naleznete výtvarné kurzy pro seniory, ale i výtvarný kurz pro děti. Tak si vyberte podle svého gusta!

Výtvarné kurzy pro dospělé i nejmenší v každém městě

Snažíme se pro vás nacházet výtvarné kurzy v každém regionu, abyste to na ně neměli daleko. V seznamu plánujeme doplnit mnoho kurzů, nečastěji výtvarné kurzy Praha, výtvarné kurzy Brno, výtvarné kurzy České Budějovice, Výtvarné kurzy Ostrava nebo výtvarné kurzy Plzeň. Během velmi krátké chvíle si tak vyberete přesně takový kurz, který vám bude nejblíže, a zároveň splní nadstandardní úroveň poskytovaných služeb. Nejsme obyčejným portálem, nezaměřujeme se na nejlevnější nabídku, ale pouze na prověřené výtvarné kurzy, které mají svou historii, nebo za jejich zrodem stojí zkušení umělci. Nejde nám předem o kvantitu, ale o kvalitu!

Výtvarné kurzy pro dospělé

Nezáleží na tom, zda hledáte výtvarné kurzy pro dospělé v Praze nebo v jiném městě. U nás vždy naleznete tu nejkvalitnější odezvu na své požadavky. Značně oblíbené jsou letní výtvarné kurzy, kde se v mnohých výukových hodinách dostanete i do přírody. Naučíte se poznávat sebe samého a prohloubíte si znalosti zvládnutí techniky pod vedením zkušených lektorů. Výtvarné kurzy kreslení vám dodají tolik důležitou a neustále opomíjenou možnost seberealizace. Záleží pouze na vás, pro jakou oblast se rozhodnete a za jakých podmínek chcete, aby výtvarný kurz probíhal. Kromě toho vám výtvarné kurzy poskytnou také větší rozhled v kulturní oblasti a rovněž vám lektoři poskytnou cenné teoretické rady, jakým způsobem svou tvorbu vylepšit či zdokonalit. Výtvarný kurz je tedy tou nejlepší volbou, jak strávit horké léto i sychravou zimu!

Výtvarné kurzy pro seniory

Ani na stará kolena není pozdě začít s tvůrčí kresbou, malováním nebo dalšími výtvarnými praktikami. O výtvarné kurzy je stále větší zájem a mnohdy je těžké se k nějakému připojit. Vydat se na cestu umění není jednoduché, na jejím konci však na vás čeká odměna v podobě ucelených tvůrčích schopností, rozvinuté schopnosti přemýšlet a odpočatého těla dobitého energií. Chcete-li se více sblížit se svými bližními, zapište se na kurz všichni společně!