Vstupte do světa výjimečných zážitků, kde se spojuje kouzlo Prahy a České republiky s neobyčejnými dobrodružstvími.

Nase tipy:

 1. Jízda ve sportovním voze
 2. Letecké dobrodružství v horkovzdušném balonu
 3. Jízda v tanku
 4. Zážitek z letu v nulové gravitaci
 5. Luxusní večeře v oblacích
 6. České pivní lázně
 7. Praha očima lidí bez domova
 8. Noční pádlování na Vltavě
 9. Prohlídka města: Filmová místa v Praze t
 10. Soukromá návštěva astronomické observatoře

Jízda ve sportovním voze

Skvělým nápadem, jak vybrat jedinečný dárek, Jízda ve sportovním voze je nezapomenutelný zážitek plný vzrušení a adrenalinu. S námi můžete usednout za volant luxusního sportovního vozu a zažít nejenom sílu jeho motoru, ale také jedinečný pocit rychlosti na malebných silnicích či závodní dráze.

 • Jízda v čisté klasice Porsche 718 Cayman

 • Letecké dobrodružství v horkovzdušném balonu

  Na palubě horkovzdušného balonu stoupnete do výšek, odkud si vychutnáte nádherné výhledy na krajinu pod vámi a zažijete jedinečný klid vzdušného putování. Při letu nad Prahou či krajinami Česka při východu slunce se rozprostře pod vámi kouzelná paleta barev, když sluneční paprsky začínají rozjasávat oblohu, dodávajíce vašemu letu ještě větší kouzlo.

 • Úžasný zážitek stovky metrů nad zemí

 • Jízda v tanku

  Čas na skutečné zážitky, které si budete pamatovat navždy! Připravte se na nevšední dobrodružství a vyzkoušejte zážitek z řízení tanku. Ponořte se do světa vojenského vzrušení a usedněte za řízení mohutného tanku, kde se stanete dočasným velitelem této obrněné síly.

 • Řízení obrněného transportéru BVP 1

 • Zážitek z letu v nulové gravitaci

  Zážitek z letu v nulové gravitaci je neuvěřitelná cesta do vesmíru na Zemi. Během tohoto jedinečného letu zažijete momenty beztíže, kdy se vám naskytne příležitost plavat vzduchem, provádět kouzelné skoky a prožívat nezapomenutelné chvíle volného pohybu, který je jinak rezervován pouze pro astronauty ve vesmíru.

 • Simulátor volného pádu Off Peak v Praze

 • Luxusní večeře v oblacích

  Luxusní večeře v oblacích je gastronomický zážitek nad hranicemi obyčejného. Ve výšce si užijete exkluzivní chuťový zážitek s výhledem na město pod vámi, zatímco se ponoříte do kulinářských lahůdek pod širým nebem, vytvářejíc tak nezapomenutelnou kombinaci luxusu a vzdušné elegance.

  Zdroj: https://www.dinnerinthesky.cz/

  České pivní lázně

  České pivní lázně v Praze nabízejí unikátní spojení tradice, relaxace a piva. Tyto lázně nejenže poskytují vynikající wellness služby, ale také přinášejí autentický zážitek spojený s českou pivní kulturou, a to v prostředí plném pohody a luxusu.

 • Tak trochu jiná koupel: Pivní lázeň v centru Prahy

 • Praha očima lidí bez domova

  Projit si město s člověkem, který ho zná jako své boty a objevit místa mimo turistické křižovatky. Skrytá zákoutí i neuvěřitelné příběhy. Na Pražském hradě už jste přece byl/a, tak co se podívat pod most nebo do jeskyní, prozkoumat undegroundový Žižkov či romantický i bezdomovecký Petřín? Tato jedinečná perspektiva otevírá dialog a poskytuje hluboký vhled do každodenního života lidí bez domova, rozšířuje porozumění a podporuje sociální uvědomělost.

 • Pragulic: POZNEJ PRAHU OČIMA LIDÍ BEZ DOMOVA

 • Noční pádlování na Vltavě

  Noční pádlování na Vltavě je magický zážitek spojený s tichem a klidem nočního města. Při veslování pod hvězdami se Vám otevírá neopakovatelný pohled na osvětlené památky, ačkoliv okolní tma přidává do této dobrodružné plavby nádech tajemství a romantiky.

  Zdroj: https://www.supprague.com/night-time

  Prohlídka města: Filmová místa v Praze

  Prohlídka města: Filmová místa v Praze je fascinující pohled na známá místa města, která posloužila jako kulisy pro některé nezapomenutelné filmy. Projděte se ulicemi, kde se natáčely snímky jako Amadeus, Mission: Impossible nebo Casino Royale, a zažijte kouzlo Prahy skrze objektiv filmové kamery.


  Soukromá návštěva astronomické observatoře

  Soukromá návštěva astronomické observatoře je jedinečnou cestou do tajemného světa hvězd a planet. Při této exkluzivní zkušenosti si můžete prohlédnout nebeské tělesa skrze výkonné teleskopy a získat fascinující pohled na vesmír pod vedením zkušených astronomů.


  Zážitky nabízené v Praze a České republice spojují dobrodružství, kulturu a luxus. Bez ohledu na to, zda se jedná o jízdu ve sportovním voze, let v nulové gravitaci, nebo soukromou návštěvu astronomické observatoře, každý zážitek přináší neopakovatelnou kombinaci vzrušení, krásy a jedinečného pohledu na tuto nádhernou destinaci.

  Další inspirace: