Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Výlety a exkurze

Naše výlety a exkurze jsou skvělým způsobem, jak prozkoumat nová místa a objevit jejich kouzlo. V rámci naší nabídky najdete různorodé výlety, které vám umožní seznámit se s historickými památkami a pamětihodnostmi, prozkoumat přírodní krásy a zažít vzrušující adrenalinové aktivity. Využijte našich průvodcovských služeb a nechte se vést profesionálním průvodcem, který vám přiblíží historii, kulturu a zajímavosti dané destinace.

Pobytové balíčky

Chcete si užít delší dovolenou plnou zážitků? Naše nabídka pobytových balíčků je přesně to, co hledáte. Vychutnejte si komfortní ubytování, výjimečné stravování a širokou škálu aktivit a atrakcí. Užijte si relaxaci na pláži, ponořte se do kultury a tradic místního obyvatelstva nebo se vydávejte na dobrodružné výlety do okolního přírodního prostředí.

Tematické výlety

Máte zájem o specifickou tematiku? Naše tematické výlety jsou navrženy tak, aby splnily vaše zájmy a vášně. Můžete se vydat na kulturní výlety, které vám umožní prozkoumat místní kulturu, tradice a kulturní památky. Pokud preferujete přírodu, naše tematické výlety vás zavedou do nádherných přírodních lokalit, kde budete moci obdivovat přírodní krásy a pozorovat místní flóru a faunu.

Aktivity pro rodiny a děti

Chcete strávit nezapomenutelný čas se svou rodinou? Naše nabídka výletů zahrnuje také aktivity pro rodiny a děti. Užijte si společně zábavné a vzrušující aktivity, které budou bavit všechny členy rodiny. Od návštěvy zábavných parků a akvaparků po interaktivní muzea a edukativní aktivity, pro každého člena rodiny je zde něco zajímavého.