Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Relaxujte a užívejte si nezapomenutelné zážitky

Plánujete romantickou dovolenou pro dva, wellness útěk nebo odpočinkový pobyt? Pobyty v zahraničí jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají relaxaci, péči o sebe a nezapomenutelné zážitky. Nabízíme vám širokou škálu destinací a programů, které vám umožní prožít dokonalý pobyt v cizí zemi.

Pobyty pro dva: Romantika a soukromí

Pobyty pro dva jsou ideální příležitostí k oslavě lásky a prožití nezapomenutelných chvil se svým partnerem. Užijte si romantický pobyt ve světě plném krásných destinací. Vyberte si romantický pobyt v Paříži, benátskou gondolovou plavbu v Itálii, relaxaci na bílých plážích Maldiv nebo procházky historickými uličkami Prahy. Nechte se unést atmosférou a vytvořte si vzpomínky na celý život.

Péče o tělo, mysl a duši

Pokud toužíte po odpočinku, regeneraci a péči o sebe, wellness pobyty v zahraničí jsou tou správnou volbou. Navštivte luxusní wellness hotely a lázně, kde vám profesionální terapeuti poskytnou širokou škálu relaxačních procedur, masáží a wellness aktivit. Vychutnejte si termální lázně v Maďarsku, thajskou masáž v Thajsku nebo lázeňský pobyt v lázních Karlovy Vary. Vaše tělo, mysl a duše vám za to poděkují.

Uvolnění a relaxace na exotických plážích

Pokud toužíte po plážové dovolené a úplném odpočinku, odpočinkové pobyty v zahraničí jsou pro vás to pravé. Vyberte si exotickou destinaci s bílými písečnými plážemi a tyrkysovým mořem. Relaxujte na plážích v Thajsku, na Mauriciu nebo v Karibiku. Nechte se hýčkat all-inclusive službami a užívejte si sluneční paprsky, osvěžující koktejly a nádherné výhledy na oceán.