facebook_pixel

Nezapomenutelné letní dobrodružství: Osvěžující tipy, jak zažít to nejlepší léto se svými blízkými

Nikola Jirmanova

Nikdy není pozdě najít společnou řeč

Máte doma dceru, která má za sebou pubertu a pomalu dospívá, chystá se na vysokou nebo se začíná zařazovat do pracovního života? Odměňte jí za její úspěchy, dejte jí motivaci a kuráž do další životní etapy. Najděte zase společnou řeč nebo utužte svůj vztah maminka – dcera. Vždyť ženy ženám rozumí nejlépe.

 

Máme pro vás několik tipů na společné zážitky

 

Zažijte společné dobrodružství a vytvořte si příběh, na který budete vzpomínat

(a vyprávět vnoučatům)

 

plavba lodí

Luxusní oběd na Vltavě, tedy oběd formou rautu v doprovodu příjemné hudby a šumění Vltavy. Vzdalte se od břehu i od starostí a vychutnejte si společný oběd během plavby kolem krás hlavního města. Nebo se vydejte na tak trochu jinou kávu (plavba po Praze se šálkem kávy)udělejte si chvilku jedna pro druhou a popovídejte si o všem, co vám přijde na mysl. Na Vltavě daleko od břehu vás nebude nic a nikdo rušit!

 

masáž pro dámy

 

Udělejte si hezký den plný relaxace a odpočinku. Dopřejte si uvolňující aromaterapeutickou masáž, která odplaví veškerý stres a svalové napětí. Tip: Po masáži doporučujeme dotáhnout vaši dámskou jízdu k dokonalosti sladkým potěšením a kávou.

 

 

balón let

 

TOP: Pokud hledáte něco „extra“, dechberoucí zážitek, který posune vaše hranice – vydejte se do oblak! Vyhlídkový let balonem je originálním výletem a způsobem, jak nahlédnout na svět jinýma očima.

 

 

 

Chcete svoji dceru potěšit, udělat jí radost, splnit přání nebo odměnit za úspěšná studia?

 

fotoaparát

 

Máte-li doma vášnivou fotografku, potěšte jí kurzem, kde svého koníčka posune na další úroveň. Kurz s názvem „ovládněte svůj fotoaparát“ je přesně tím, čím slibuje být.

 

 

hra na kytaru maminka dcera

 

Milovnici hudby můžete odměnit kurzem hry na kytaru a dát jí možnost věnovat se svému koníčku a zdokonalit se v tom, co jí baví.

 

 

 

bungee jumping

 

Hledáte něco k oslavě dospělosti? Ráda byste své dceři darovala něco, co do té doby nemohla? Dopřejte jí „zakázané ovoce“ v podobě adrenalinu. Bungee jumping bude určitě zážitkem, na který jen tak nezapomene. Vydat se tam můžete spolu. Buďte její doprovod nebo se odhodlejte a skočte si také. 🙂

 

 

 

 

Okomentovat