Máte rádi sportovní vozy? Pak se vám jistě musí líbit i takový McLaren 570S, není to tak? Je doma jak na trati, tak na volné silnici. S nejlehčí hmotností ve své třídě a nejvyšším poměrem výkonu k hmotnosti poskytuje super jízdu a vzrušení, za které by se nemuselo stydět ani mnoho dražších konkurenčních vozů.

McLaren 570S je sportovní vůz navržený a vyráběný firmou McLaren Automotive. Odhalen byl v roce 2015 na International Auto Show v New Yorku. Hned při jeho začátcích se říkalo, že bude britskou konkurencí Porshe 911 Turbo nebo Audi R8 V10 Plus.

Když se na něj podíváte, je hned jasné, že to není žádný "břídil" mezi sporťáky, ale pořádně nadupaná kára. A to jde údajně o nejpraktičtější McLaren, jaký byl kdy stvořen. Jeho cena startovala někde kolem 5 300 000 Kč. Z levného kraje tedy rozhodně není.

Málokomu se poštěstí se v takovém krasavci projet. Chtěli byste se svézt? To přeci není žádný problém! Můžete ho sami řídit. Jízdu v McLarenu 570S si můžete dopřát u nás na Stips.cz. To bude ten pravý zážitek, no ne?

Zrychlí z 0 na 100 km/h za 3,2 sekundy a 200 hm/h zvládne s přehledem pod 10 sekund. Automobilka McLaren se dostala do podvědomí hlavně díky tomu, že je od roku 1966 stálým účastníkem Formule 1. jejím generálním ředitelem je Ron Dennis a aktuálně za ni závodí dvojnásobný mistr světa Formule 1 Fernando Alonso a společně s ním Stoffel Vandoorne.

Zážitková jízda v tomto voze je jako dělaná pro všechny milovníky luxusní sportovních automobilů a rychlé jízdy. Proč si neudělat radost a nedopřát si tento fantastický dárek. A nebo je to skvělý adrenalinový dárek pro někoho, o kom víte, že rychlá auta miluje.