facebook_pixel

Trápíte se, co koupit k narozeninám svému milému?

Marta Kratochvílová

Život je láska – potěš se s ní, život je hra – hraj ji, život je sen – uskutečni ho!  Ano, uskutečněte své sny!  A sny naše agentura plní na jedničku.  S námi se už nemusíte trápit, jaký dárek letos pořídit příteli, manželovi, bratrovi, bratranci, otci a dědovi. Naše dárky k narozeninám pro muže jsou originální, nezapomenutelné a cenově zajímavé. Těžko tvrdit, že hmotné věci jako oblečení, šperky, cukrovinky či elektronika spojuje lidi. Lidí především spojují společně strávené chvíle s nezapomenutelnými zážitky.  A s těmi se na našem portálu roztrhl pytel. Pokud toužíte po romantice a příjemných chvílích se svou drahou polovičkou, jste na tom správném místě.

Kapitánský kurz v ČR

ADRENALINOVÉ DÁRKY PRO MUŽE K NAROZENINÁM

Čím potěšíte pořádného chlapa? A pokud mu navíc místo krve proudí v žilách adrenalin, tak naše dárky pro muže k narozeninám ho určitě nadchnou. Povětšinou u silnějších poloviček mají sny čtyři kola. A povětšinou touží, alespoň na pár minut se chytit volantu nadupaného fára, vyjet s ním do ulic a sbírat obdivné pohledy kolemjdoucích dam i pánů. Lamborghini nebo Ferrari? Stačí jedno kliknutí a maximální rychlost až přes 300 km/h již nebude sen. Ale to jsme v nabídce teprve na začátku – jízda v tanku, na vodním skútru, čtyřkolce, silné motorce je nadosah stejně jako škola smyku, kurz extrémní jízdy. Neodmítá se ani jízda na koni, nesmíme opomenout na letecké zážitky jako je vyhlídkový let balonem, tandemový seskok nebo simulátor volného pádu.

jump tandem

NEZAPOMENUTELNÉ NAROZENINY

Narozeniny v kruhu rodiny … to je už poněkud nuda, aniž bychom chtěli někoho urazit. Dnes lidé touží po netradičním dárku, který si sami nedopřejí. Romantika ve dvou v luxusním hotelu, erotické spodní prádélko, masáž, vířivka, sauna … Proč si neužít to samé se svou láskou?

bagr2

Jeden zážitek ve dvou přináší dvojí zážitek!

Okomentovat