Vánoční svátky se vždy nesou ve znamení oslav a očekávání. Všichni toužíme po překvapení – děti i dospělí. Co letos pod stromečkem najdeme? Čím nás letos naši nejbližší překvapí? Snažíme se vymyslet ten nejoriginálnější dárek, jen abychom potěšili a zaujali. Výprodeje zážitků – to je náš tip na fantastický vánoční dárek. Zážitky a dárky v dnešní moderní době už v mnohých rodinách tvoří nerozlučný pár. Darovat zážitek - způsob budování vztahu na jakékoliv úrovni. Výprodeje zážitků, každý zážitek potěší a zapíše se nesmazatelným písmem do historie vašeho vztahu. Máte u své drahé polovičky vroubek? Usmíření na romantické večeři na lodi váš vztah zaručeně upevní.

Využijte vánoční výprodej zážitků

Lide milují slevové akce. Slevy, slevy, slevy – kolikrát jde o šílenství. Nelze se divit. Inspirování touto skutečností jsme pro vás připravili vánoční výprodej zážitků. Nejlepší ceny není vše, co jsme pro vás připravili. Je toho mnohem víc! Ke každému zážitku získáte hodnotný dárek - pěkného plyšáka, lístek na zajímavou kulturní akci, líbezný parfém a další. Bojíte se, že se se svým zážitkem nestrefíte do vkusu. Obdarovaný si může vybrat dárek podle své chuti. Stačí naházet do virtuálního košíku více dárků (max.10), zaplatíte jen jeden. Není problém vyměnit zážitek za jiný!

darky

Dárky v podobě slevových kódů na nákup zážitku

Dárky – v těchto dnech nejčastěji skloňované slovo. Vybírat dárky nás baví, ale také je to někdy oříšek. Parfém, šperk, oblečení, pamlsky, nářadí, náhradní díly do automobilu – to vše už tu bylo. Nikdy nekupujte praktické dárky, ani tablety nebo cvičební nářadí na chudnutí. To nepotěší, ale urazí. Ono, vybrat vhodný dárek je někdy velká dřina. Rada nad zlato - dárky v podobě slevových kódů na nákup zážitků. Výběr je ohromný. Z našeho portálu se bez objednávky neodchází!

Do konce měsíce rozdáváme 300 Kč na nákupy, stačí když zadáte kód "Vyprodej2023" během objednávky a dostanete slevu