facebook_pixel

Vodní

Vodní sporty vznikly pro všechny vodní živly! Láká vás život pod vodní hladinou? Přihlaste se na kurz potápění a nakoukněte do vodního světa. Chcete se "projít" po vodní hladině? Zkuste flyboard. Je libo spanilá jízda? Váš vodní skútr je připraven.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

Jste vodní živel?

Jste rádi součástí vodní hladiny a člen podvodního světa? Rádi plavete a necháváte vlny, aby ovívali vaše tělo? Přesně pro vás vznikly vodní sporty a vodní aktivity. Stačí si vybrat!

Pod nebo nad?

Toužíte se prohánět po vodní hladině a čeřit vlny nebo byste raději navštívili podvodní svět a stali se jeho členem? Pro milovníky rychlosti, tu máme spanilou jízdu na skútru. Těm, co hledají vodní zábavu, doporučujeme flyboard. Ti z vás, kteří chtějí navštívit svět pod vodní hladinou a chtějí se naučit v něm fungovat, máme v katalogu kurzy potápění.

Surfing v Praze? ANO!

Opravdu to není překlik. Naučte se surfovat, aniž byste museli opustit Českou republiku. V Praze na vás čeká trenažer surfingu, který věrně kopíruje chování nespoutaného moře a mořských vln. Vyzkoušejte si, jaké to je a připravte se na pravé mořské vlny.