facebook_pixel

Dárek od sebe samé je ten nejlepší

Karolína Smolíková

Kdo jiný, když ne vy, kdy jindy, když ne teď!
Všechny chceme zůstat stále mladé, krásné, s pružnou a zářící pletí bez pupínků… zkrátka okouzlující ženy nad věcí. Je však úplně zbytečné se tím stresovat, akorát byste si přivodily další vrásky! Dopřejte si zasloužený relax a dejte krizi středního věku vale. Na vás si nepřijde!

 

Tipy na ten nejlepší den plný klidu a pohody:

 

žena na masážiCelulitida trápí spoustu žen. Jak také víme, trápení, stres a další strasti života se vpisují do kůže. Nechte se proto hýčkat v masážním salonu! Úchvatná anticelulitidní masáž  se zázvorovým zábalem dělá divy. Uvolníte nejen vy, ale celé vaše tělo. A navíc s tou protivnou celulitidou konečně zatočíte!

 

 

makeup pro ženy 40+

Tvář je důležitou vizitkou každé ženy. Nejen, že každé ženě sedí jiný typ líčení, ale je nutno volit tu správnou techniku pro každý věk. Navštivte proto osobní make-up kurz pro dámy 40+! Vneste si do vzhledu nový, svěží dech a uvidíte, že vás málokdo pozná.

 

 

beauty day pro dámy

Beauty day pro dámy, to je ten pravý odpočinek a zasloužený relax! Darovat si den sama pro sebe, to je dar ze všech nejvzácnější. Nechte se rozmazlovat v beauty salonu a dobijte baterky. Čeká vás základní kosmetika péče o obličej a lifting, uvolňující sladká masáž a na závěr pečlivá pedikůra. Zkrátka den plný krásy a pohody!

 

 

virtualizér

Máte pocit, že místo zkrášlujících procedur chcete spíše uniknout od reality? Abyste mohla utéct někam daleko nemusíte nikam cestovat! Stačí navštívit Virtualizérkterý se stane vaší vstupenkou do světa VR. Tomuto zážitku se nemůže rovnat žádný jiný – virtualizér představuje bezkonkurenční způsob, jak si virtuální realitu užít na maximum a pohybovat se v ní takřka neomezeně!
Tak do které reality si odskočíte?

 

žena střílí pif paf

Nebo už máte všeho plné zuby? Popusťte uzdu své fantazie a veškeré negativní splíny ze sebe doslova vystřílejte! Na střelnicích po celé republice vás čeká dobrodružný balíček střelby z pistolí dle vlastního výběru. Střelba v sobě skrývá nejen úlevu, ale také zvýšenou koncentraci. Ukažte, jakou máte mušku!

 

 

jízda na koni na karlštejně

 

Pokud si však myslíte, že máte bližší vztah ke zvířatům než k lidem nebo si chcete od lidí zkrátka „odfrknout“, můžete se ze všech trablů doslova vycválat. Nasedněte na statného hřebce a vydejte se na toulku nádhernou přírodou při projížďce na koni na Karlštejně! Věříme, že na konci dne budete usínat s úsměvem.

 

Okomentovat