Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Fantastické únikové hry ve virtuální realitě pro 2 osoby

Je libo vesmírnou nebo hororovou únikovku?

Virtuální realita bude za nějaký čas součástí každé domácnosti a způsoby, jak do ní hráče vtáhnout, se budou neustále zlepšovat. My vám nyní přinášíme jednu z těch nejlepších technologií, jaké lze najít a vyzkoušíte si jí při perfektně vymyšlených únikových hrách. Hra se pro vás snadno stane skutečností!

Do virtuální reality vás přenesou helma Oculus Rift a Leap Motion senzory, kterým neujde jediný váš pohyb. Díky nim se budete ve hře pohybovat se stejnou samozřejmostí a lehkostí, jako ve skutečném světě. Herna se nachází přímo v Praze!

A co že to vlastně budete hrát? Dostanete na výběr! Konkrétně se rozhodnete mezi úžasně dobrodružnou vesmírnou únikovou hrou Cosmos a nervy drásající hororovkou Mind Horror.

Vesmírná úniková hra COSMOS

Se svým týmem se ocitnete kdesi na konci galaxie na palubě obrovské vesmírné výzkumné stanici. Dozvíte se, že jste pouhé klony a po tom srdcervoucím zjištění vás dorazí zjištění, že se stanice začíná hroutit. Musíte zmizet! Je třeba zachovat chladnou hlavu, ale jen si to zkuste, když se kolem vás všechno rozpadá a navíc vám myšlení ztěžují záhadné iluze a vzpomínky. Splníte všechny úkoly a dokážete se včas dostat k únikovému modulu, nebo se stanete bezvýznamným vesmírným odpadem, který pohltí čas... nebo nějaká černá díra? V takové situaci si ani nevzpomenete, že jde jen o únikovou hru ve virtuální realitě.

Děsivá únikovka Mind Horror

Tahle úniková hra ve virtuální realitě otestuje vaši odvahu a schopnost přemýšlet ve stresu. Se svým týmem poměříte síly se šíleným zločincem Silent Manem, který se přímo vyžívá v děsu a bolesti. Přesněji s jeho zvrácenou a pomatenou myslí, do které se vydáte. Obří pavouci, děsivá hudba, gigantické hlavy na robotických pavoučích nohách, krev, velké zuby a mnoho dalšího! Máte vznešený cíl. Zachránit nebohé unesené dítě. Zvládnete všechny hádanky a úkoly, bez jejichž rozluštění se cíle v podobě přežití nedočkáte? Nebo vás noční můry pohltí, stráví a vy už nikdy nespatříte denní světlo? Hrůzy, na které v této hororové únikové hře ve virtuální realitě narazíte, se vám bezpochyby vryjí do paměti. Seberte odvahu a vstupte do světa šílenství!

Test odvahy, důvtipu a hlavně spousta zábavy

Voucher na tyto fantastické únikové hry ve virtuální realitě poslouží jako perfektní dárek pro dobrodruhy, vášnivé hráče, odvážná srdce, ale i pro "únikovkáře" začátečníky a ty, kteří ještě neměli to štěstí vyzkoušet virtuální realitu. Udělejte opravdovou radost originální dárkem v podobě tohoto úžasného zážitku! Každý voucher od nás platí 1 celý rok a získáváte s ním i možnost prodloužení platnosti ZCELA ZDARMA.

Průběh zážitku:

Jakmile se dostavíte na místo konání, tak vás přátelský personál uvede do situace a vysvětlí vše potřebné. Společně s týmem si nasadíte výstroj a můžete se vrhnout do únikové hry virtuálního světa.

Lokalita:

 • Praha, Václavské nám. 22 123

Zážitek obsahuje:

 • Úniková hra ve virtuální realitě pro 2 osoby
 • 30 minut instruktáže a přípravy
 • 60 minut hraní
 • Zapůjčení veškerého nutného vybavení

Zážitek neobsahuje:

 • Služby a produkty neuvedené v "Zážitek obsahuje"

Sezóna:

 • Celoročně

Počasí:

 • Nemá vliv

Diváci:

 • Mají přístup

Poznámka:

 • Vhodné pro děti od 10 let

Torch Entertainment s.r.o. (05852242)

Praha, Václavské nám. 22 123

Veřejná informace

Hodnocení zážitku

 • image

  Áňa

  06.05.2022

  Ze hry jsem opravdu nadšená. Bylo to chytrý, zábavný, adrenalinový, člověka tam napadnou věci, který by jinak vůbec nevymyslel. Prostě jinej svět. Šifry jsou parádně vymyšlený. Doporučuji!

Místo konání zážitku

image

Fantastické únikové hry ve virtuální realitě pro 2 osoby

Zákazník

Nakupuji na firmu

Způsob platby