Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Jízda v Lamborghini Huracán LP610 v Praze - 40 min s palivem

570 koní čeká jenom na vás

Motor o maximálním výkonu 419 kW, který svede supersport dostat z nuly na stovku za 3,9 sekundy už zasluhuje uznání. Konstruktéři společnosti Lamborghini tyto působivé parametry, díky dlouholetým zkušenostem, zabalili do nádherného a aerodynamicky vyladěného těla, které potěší oko a přitom plní svůj účel. Pomáhat supersportu dosáhnout co nejvyšší rychlosti. Interiér odpovídá ceně vozu, tudíž se jedná o luxusní výbavu. Řízení vozu je usnadněno promyšleně rozmístěnými ovládacími prvky tak, aby měl řidič vše po ruce.

Vaše jízda v Lamborghini Gallardo proběhne na trase v Praze. Projedete se nejenom po běžné silnici, ale také po dálnici, kde na to budete moci řádně šlápnout. Po celou dobu jízdy v Lamborghini Gallardo vám bude k dispozici instruktor, který rád zodpoví každou vaši otázku.

Průběh zážitku:

Po příjezdu se nahlásíte obsluze a projdete si krátkým papírováním, kdy předložíte platný občanský a řidičský průkaz. Jelikož je však předtím, než začne vaše jízda v Lamborghini, zapotřebí školení s instruktorem, dorazte na místo raději alespoň o 30 minut dříve. Instruktor vám poví něco o parametrech a schopnostech vozidla, představí vám plánovanou trasu a nepochybně přispěje radami, jak si jízdu náležitě užít. Poté si už jen vychutnáte svůj zážitek.

Lokalita:

 • Praha, Kolbenova 112

Zážitek obsahuje:

40 minutová jízda v Lamborghini Gallardo 570-4 Superleggera Spotřebu pohonných hmot Instruktáž a seznámení se s vozidlem Havarijní pojištění ve standardním rozsahu Prostor pro focení

Zážitek neobsahuje:

Dopravu na místo konání Občerstvení na baru Videozáznam jízdy v Lamborghini Gallardo Další služby a produkty nad rámec balíčku

Sezóna:

Duben - říjen (dle počasí)

Počasí:

Ideální za sucha

Diváci:

Doprovod je možný – může využít zázemí s občerstvením

Poznámka:

K řízení je nutností vlastnit platný řidičský průkaz sk. B Vozy se mohou z technických důvodů měnit. Pokud si vyberete sportovní vůz, který musel k mechanikům, dostanete adekvátní náhradní sportovní vůz Možnost dokoupení nulové spoluúčasti na havarijním pojištění za 399,-Kč (na místě) Možnost dokoupení videozáznamu, který je pořízen během jízdy z kamery GOPRO 5 umístěné ve voze Cena videonahrávky jízdy v Lamborghini Gallardo včetně karty Micro SDHC 32GB Class10 je 449,-Kč

Hodnocení zážitku

 • image

  Miloš

  05.10.2020

  Výborné představení auta a jeho vlastností a ovládání, dobře zvolená cesta i na tak krátkou projížďku. Pán je velmi milý a komunikativní, auto v naprostém pořádku.

 • image

  Nicollehanz

  17.09.2020

  Nejlepší pro nás byl personál :) uvítal nás, všechny otázky zodpověděl. A jízda taky super. Na místě jsme zakoupili další jízdu v jiném autě :)

 • image

  Dominik

  13.02.2020

  Splněný sen! Nejlepší zážitek, skvělá organizace, super doporučení, jak si jízdu ještě víc užít. Děkuji!! :)

Často kladené dotazy

Místo konání zážitku