Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

† Wellness pobyt pro dva v Jeseníkách †

Spojení přírody, pohybu a relaxu

Jeseníky Vás oslní svojí nedotčenou krásou. Máte možnost zavítat do horské osady, která se nachází u městečka Vrbno pod Pradědem. Nedaleko také můžete navštívit lázeňské městečko Karlova Studánka či skipark Filipovice a okresní město Jeseník.

Ať už zavítáte v letní nebo zimní sezóně, vždy si najdete aktivity na denní program - procházky do okolí, sporty ve skiparku nebo návštěva okolních měst a památek. Aktivní pohyb Vás může vyčerpat, proto v balíčku se můžete těšit i na vstup do nového wellness centra, kde si se svojí polovičkou užijete venkovní vířivku, a saunu jak finskou tak i parní. :)

jesenikyrestaurace

Co Vás čeká?

Po příjezdu na hotel a odbavení dostanete jako dárek láhev sektu. Součástí pobytu je pro Vás zařízená strava ve formě polopenze v hotelové restauraci. Po náročném dni túr nebo lyžování oceníte jistě nové wellness centrum, kde si můžete užít privátní vířivku pouze pro Vás a Vašeho partnera. Na hodinu a půl můžete také využít finskou či parní saunu. Nestarejte o to, co potřebujete s sebou - osušku, župan a prostěradlo Vám půjčí ve wellness centru.

jesenikysauna

Balíček obsahuje

- 2 noci ve čtyřhvězdičkovém horském hotelu - 2x polopenze v hotelové restauraci - láhev sektu na pokoji - privátní venkovní vířivka 30 minut - sauna pro hotelové hosty ve wellness centru 90 minut - zapůjčení prostěradla, osušky a županu zdarma

Průběh zážitku:


image

† Wellness pobyt pro dva v Jeseníkách †

Zákazník

Nakupuji na firmu

Způsob platby