facebook_pixel

Dárky a tipy na dárky

Marketa Dlabolova

Jste typ člověka, který řeší dárky týden v horším případě dva dny před Štědrým dnem, nebo jste člověk, který se v nakupování dárků pro ostatní, ale i pro sebe vyžívá? Ať tak či onak určitě se Vám bude pár dobrých tipů na vánoční dárek hodit :-).

Co k Vánocům? Letošní Vánoce, tedy Vánoce 2016, jsou symbolem dárků, které udělají druhému radost, avšak v tom smyslu, že se dotyčnému trefíme do vkusu. Na dárku bude vidět, že jsme si s sním dali práci, že jsme ho vybírali srdcem. Toto je obecně trend v ČR.
Dárky k Vánocům si rozdělíme do skupin podle toho, zda se jedná o dárek pro mamku k vánocům, taťku, bráchu, či dalšího člena rodiny nebo pro přátele.
zlata darkova krabicka

Dárky k Vánocům pro ženy

Tématika dárků k vánocům pro ženy mi přijde jednodušší než vybírat dárky pro muže. Ženy ocení hezkou, kvalitní voňavku, spodní prádlo, zájezd k moři, wellness víkend. Ženy jsou něžné, a proto bychom jim měli dopřát, aby se cítily opečovávané a milované. Vtipné dárky k Vánocům moc ženám dávat nedoporučuji, maximálně jako doplněk zlatého prstenu :-).
vanoce-v-cechach-a-na-slovensku Stips.cz

Dárky k Vánocům pro muže

Dárek k Vánocům pro muže se vyplatí vybírat svědomitě. Pánové sice nepřiznají, že jim záleží na tom, co jim dáte, ale opak je pravdou. Mužům záleží na tom, jestli víte, co mají rádi. Nezapomínejte, ženy, že jsou stále dětmi. Rádi si hrají, objevují nové věci, proto dárek pro muže by měl probouzet jeho zvědavost, zájem. Muži ocení akční dárky v podobě jízdy teréním autem, střílečkou v podobě airsoftu, ale ocení i láhev kvalitního alkoholu.
Co darovat diteti?

Co koupit na Vánoce dětem?

Kupovat dárek dětem je radost sama o sobě. Sami se můžeme vrátit do dětských let, kdy jsme milovali autíčka, barbínky, plyšáky. Můžeme si s nimi bez studu hrát, protože přeci není ostuda, že pro své děti chceme to nejlepší, a tak vybrané hračky musíme nejprve sami vyzkoušet :-).
Čím je dítě starší, tím je těžší originální dárky k Vánocům vymyslet. Malým dětem udělá radost plyšák, ale co těm větším? U náctiletých jasně vede elektronika. Notebooky, smartphony, ale i zážitky. Chcete zabít dvě mouchy jednou ranou? Pak svému skoro dospělému dítěti kupte Školu smyku. Mladý řidič nabije zkušenosti a ještě z toho bude mít adrenalinový zážitek!

Levné dárky na Vánoce ulovíte na slevových portálech, zejména pokud si uhlídáte vyhlášený Black Friday (černý pátek), kdy jsou až 80% výprodeje. Také není špatné, když osobně vyrobíte dárek pro své drahé.

Přeji Vám šťastnou ruku při vybírání dárků a přeji šťastné a veselé Vánoce!

Okomentovat

Top zážitky