facebook_pixel

Adrenalinové zážitky

Pro dobrodruhy, kteří rádi překonávají sami sebe a neustále posouvají své hranice, najdete to pravé v kategorii Adrenalin. V nabídce můžete listovat různými druhy extrémních sportů a zážitků, na které se rozhodně nezapomíná!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Každý den rozdáváme slevy na vybranou kategorii zážitků!

Co je to adrenalin?

Adrenalin je stylové a módní slovo, ve kterém zní příslib dobrodružství, a po kterém prahne nejedna horká krev. V této kategorii tak najdete nejen adrenalinové a extrémní sporty, ale také zážitky, které se pravděpodobně ocitají na nejednom plánovaném seznamu aktivit, které byste chtěli za život alespoň jednou vyzkoušet. Ale proč je lákadlo adrenalinových zážitků tak silné? Mnoho lidí je vyhledává pro jejich nebezpečnost, extrémnost, nepředvídatelnost či vyvolání silných emocí a husí kůže. Tímto kouzlem ve skutečnosti čaruje hormon adrenalin.

Co se s námi děje, když máme adrenalin v krvi?

Adrenalin je hormon, který se do těla uvolňuje při stresových situacích nebo zvýšené fyzické aktivitě, a to takřka okamžitě. Účinkem adrenalinu se zvyšuje nejen tepová frekvence srdce, ale i krevní tlak, který má z krátkodobého hlediska pozitivní vliv na lidskou psychiku. Tak co vy na to? Nezní to báječně? Všechny vaše starosti z vás doslova opadnou během sekundy. Při bungee skoku, vojenském výcviku nebo akrobatickém létaní zapomenete na všechny problémy a necháte se pohltit sílou okamžiku!
I to je důvod proč jsou adrenalinové a extrémní sporty v poslední době stále více populární. Tyto volnočasové sportovní aktivity jsou skvělým doplňkem každé dovolené či zpestřením nebo únikem od každodenního života.

Proč vyzkoušet adrenalinové zážitky?

Adrenalinové sporty jsou oblíbeným dárkem a skvělým překvapením pro všechny, kteří potřebují dodat odvahu či drobet motivace, aby se odhodlali k činu. Chtěli byste adrenalinový zážitek darovat svému blízkému, ale nejste si moc jistí, pro koho jsou tyto adrenalinové sporty určeny? Odpověď je jednoduchá: extrémní sporty si může vychutnat každý bez ohledu na věk (mimo některých opravdu extrémních sportů a zážitků pro nadšence). Jsou určené každému, kdo má dostatek odvahy a nervů překonat své vlastní zábrany a hranice.
Milovníci extrémních sportů svoji zálibu popisují jako pocit maximální svobody, která s sebou přináší dokonalé osvobození mysli. Už jen příprava na adrenalinový zážitek je vzrušující, samotný průběh zážitku je už třešničkou na dortu a slíznutím smetany.
A co vy? Jsou pro vás extrémní prožitky výzvou nebo jenom formou meditace? Ať už je to jak chce, připravenu pro vás máme širokou nabídku nevšedních zážitků, které můžete absolvovat buď sami nebo pod dohledem zkušeného instruktora. Odreagujte se od každodenní reality tímto originálním způsobem a zkuste něco víc, než jen ležet u bazénu nebo přepínat kanály u televize. Máte na to!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.