Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

CO TO JE PAINTBALL?

Jedná se o nekontaktní adrenalinový sport, při kterém se střílí želatinovou kuličkou naplněnou barvou. Ta se po zásahu rozptýlí do blízkého okolí a pořádně obarví svůj cíl! Zasažený protivník je vyřazen ze hry (zpravidla na určitý časový úsek). Při hře je důležitá spolupráce, proto je paintball vhodný také pro skupiny, které se potřebují více utužit. Paintball je proto oblíbená činnost pro všechny teambuildingy!

Nezapomeňte se na paintball pořádně obléknout – zásah není úplně něžné pohlazení a navíc řádně barví. Jak se obléknout vám sdělí provozovatel a většina z nich i vhodné oblečení půjčují. Někteří provozovatelé paintball hřišť se specializují i na paintball pro děti, při kterém se střílí ze slabších střelných zbraní a děti mají silnější chránící prvky. Pokud budete chtít svému dítěti udělat radost z pohybu venku a akce, pak paintball nezklame. Jako skupinová hra se paintball hodí i při oslavě narozenin dětí. Je tedy ideálním dárkem pro děti i dospělé!

JAK HRÁT PAINTBALL?

Paintball se dělí do dvou skupin podle preferencí hráčů. Paintball, který inklinuje k využívání armádních prvků, se snaží co nejvíce přiblížit reálným vojenským akcím. Pistole jsou kreativně upravovány do podoby armádních zbraní, oblečení střelců jsou většinou maskáče. Paintballové hřiště je často hustý les či bývalý armádní prostor, kde jsou přírodní překážky a úkryty. Oblíbené jsou různé paintballové scénáře, které se buď dají vytvořit na zakázku nebo si ho hráči tvoří sami. Naopak sportovní paintball je více komerční a hraje se na malém hřišti s umělými úkryty. Hra je dynamičtější a tvořena i pro diváky. Cílem obou druhů paintballu je odcizení vlajky protihráčů a její donesení na předem určené místo.

Paintball je adrenalinová hra, při níž si zaběháte a nadýcháte se čerstvého vzduchu. Hlavně ale otestujete týmového ducha, kondičku a smysl pro akci. Paintball je správný dárek pro každého správného chlapa!