Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Airsoft - Taktická střelnice (Fun arena) 2 hodiny

Jednou miř, dvakrát pal... nebo je to naopak?

Airsoftový výcvik na taktické střelnici v pražské Fun areně vás naučí střílet jako profesionální voják. Naučíte se rozhodovat rychle a střílet efektivně. Airsoftová zbraň se stane vaší přirozenou součástí. Počítač se speciálním programem, který ovládá elektronicky řízené terče (STS - Single Target System), vám připraví perné chvilky. Terče jsou záměrně rozestavěny v různých výškových úrovních, tudíž některé zasáhnete pouze z pozice vleže, jiné z podřepu a jindy budete muset zasáhnout cíl skrze úzkou škvíru mezi překážkami. Počítač navíc shromažďuje údaje o zásazích, rozdává penalty za nezasažené terče a zároveň měří čas jednotlivce i kompletního týmu. Dobrý hráč airsoftu potřebuje trénink. Náročný trénink. A vám se jej nyní dostane na taktické střelnici v Fun areně. Protivníci v příštím airsoftovém zápasu budou nepříjemně překvapeni vašimi nově nabytými schopnostmi. Vzhůru na cvičiště!

Průběh zážitku:

Jelikož je zapotřebí probrat s organizátory pravidla hry, převléknout se a zvolit si zbraň, doporučujeme dorazit do Fun areny 10 až 15 minut předem. Jakmile se rozdělíte do týmů a připravíte se na startovní pozici, hra může začít!

Lokalita:

  • Praha, Bělehradská 132

Zážitek obsahuje:

Zážitek pro 6 osob – 30 osob (jedná se o skupinový balíček, cena na osobu se odvíjí podle počtu osob) 2 hodiny na taktické střelnici STS (Single Target System) Elektronicky řízené terče Bezpečnostní brýle Velký výběr airsoft zbraní (Thompson, AK47, Pulzní puška z filmu Vetřelec, apod.) Služby organizátora NEOMEZENÁ MUNICE (BBs)

Zážitek neobsahuje:

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Sezóna:

Celoročně

Počasí:

Nemá vliv

Diváci:

Nemají přístup

Poznámka:

Děti do 18 ti let musí mít doprovod zákonného zástupce

Hodnocení zážitku

  • image

    Celá banda

    18.10.2019

    Naprosto skvělý prostory pro airsoft, kterej vedou profíci, co mají airsoft rádi, což je taky zatraceně znát. Za celou bandu dávám plnej počet, protože skvělý

Místo konání zážitku