Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Vzneste se k obloze! Letecké zážitky jsou splněným snem

Proč by mělo být létání výsadou ptáků a leteckých společností? Možná už celá léta sníte o tom, že zažijete ten pocit, co se člověka zmocní, když se nohama odlepí od země a vydá se vstříc neznámu. Toužíte po oné neomezené volnosti, jakou mají někteří tvorečkové štěstí zažívat každý den. Letecké zážitky se stávají stále oblíbenějšími dárky, které dělají obrovskou radost a přinášejí nesmazatelné vzpomínky, které i po několika letech vyčarují na tváři úsměv.

Díky leteckým zážitkům se můžete proletět například slavnou Cessnou nebo vrtulníkem a můžete si je zkusit i pilotovat! Pokud si netroufáte na pilotování, můžete si jen užít poklidného vyhlídkového letu a kochat se krásou světa z výšky mnoha a mnoha metrů. Pokud jste dobrodružnější duše, můžete spojit svůj výlet po obloze se vzrušujícím tandemovým seskokem. Tento letecký zážitek je možná populární a často využívaný, ale přesto zdaleka ne každý může říci, že jej zažil. Chce to přeci jen sesbírat všechnu odvahu, abyste se vrhli z obrovské výšky vstříc tvrdé zemi.

Možná si letecké zážitky neprohlížíte proto, že byste hledali vzrušení a toužíte spíše po romantice s vaším vyvoleným či vyvolenou. Vyhlídkový let horkovzdušným balonem je osvědčený letecký zážitek, k němuž se stále dokola vrací nejenom zamilované páry, ale dokonce i celé rodiny, které spolu chtějí zažít něco nevšedního, co jejich vztahy ještě více utuží a o čem si budou moci vyprávět. Jsou i takoví, kteří se rozhodnout v koši horkovzdušného balonu požádat svou milou či milého o ruku. Nebo společným letem oslaví výročí svatby. Vyhlídkový let balonem zkrátka mezi leteckými zážitky vyniká. Tedy alespoň co se romantických okamžiků týče.

Pokud byste rádi prožili nějaký letecký zážitek, ale nevěříte strojům ani balonům, navrhujeme prohlédnout si zážitek ve větrném tunelu tzv. Simulátoru volného pádu. Můžete si jej užít třeba s brýlemi pro virtuální realitu na očích, takže simulace skutečného pádu bude naprosto dokonalá.