Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

FANOUŠCI ARMY, ZBYSTŘETE!

V této kategorii můžete vybírat z různorodých zážitků s army tematikou, jako je například armádní výcvik či střelba z nadupaných armádních zbraní. Pokud máte doma military nadšence, v této kategorii si jistě vyberete. Takový zážitek jako dárek nemůže zklamat. Jen si představte, jak se milovníkovi vojenství, army nadšenci, který má rád cokoli vojenské, rozsvítí oči, až mu předáte voucher na jízdu jedním z nejslavnějších tanků. Nebo na zážitkovou střelbu. Nebo na jiný army zážitek z naší nabídky!

Army zážitek jako dárek

Army tematika nemusí být vyčleněna pouze pro nadšence a fanoušky. Mnoho zážitků z této kategorie jistě potěší spoustu mužů a žen. Např. pokud váháte, čím obdarovat milého, jehož hlavní zábavou je posilovna, tady by se vám mohlo líbit. Fitness fanatikům a bodybuilderům dejte armádní výcvik, při kterém budou moci své vydřené svalstvo podrobit testu odolnosti. A pokud máte pocit, že by obdarovaný potřeboval spíš pořádně „vycepovat“, pak zvolte základní vojenský výcvik, který už je naučí, zač je toho disciplína. ;-)

Děláme si samozřejmě legraci, důležité je, že se obdarovaný bude bavit a army zážitek jako dárek, mu přinese nezapomenutelnou zkušenost a silné vzpomínky, ve kterých budete i vy.