Chcete-li zažít skutečnou hrůzu, překročte práh strašidelného domu v centru Prahy. Zde zažijete takový strach, který jste nikdy předtím necítili! Vaše podvědomí přitahuje strašlivé obrázky z podsvětí? Bojíte se rádi? Pak vězte, že zlověstní „obyvatelé“ tohoto domu vás budou děsit na každém kroku a vám se po setkání s nimi budou zdát zlé sny ještě týden po tom. Tento zážitkový dárek je pro silné nátury. Pro ty kdo milují horory, kdo se rádi bojí. Slabé povahy ať zůstanou doma!

Na každém kroku, nová hrůza

Při návštěvě Domu strachu se budete cítit jako hrdina těch nejhorších hororových filmů. Zde, v strašlivém a černém labyrintu, budete čekat na příšery, vlkodlaky, strašidla a další hrůzy. Tato šílenost způsobí, že se možná nebudete bát, ale jen smát. Ano chladná hrůza se často proměňuje v uvolněné veselí ze skutečnosti, že to vše je jen JAKO. Není to opravdové, přesto tak děsivé. Snad vaše vědomí pochopí, že všechno v tomto domě je falešné a nepřinese vám ujmu na psychice. Připravte se na obrazy neskonalé hrůzy.

Pro zajímavost odkud pochází strach?

Od starověku strach vykonával ochrannou funkci. Chránil nás před nebezpečím. Mnoho lidí se instinktivně bojí hadů … jde o předání po předcích. Koneckonců, strach mnohdy pomáhá přežít, neboť jste více opatrní a obezřetní. Strach způsobuje, že lidé mají náhlý zájem utéct, když narazí na něco, co jejich mozek považuje za nebezpečí. Mnoho lidí se bojí výšek, přestože nikdy nespadli. Strach umožňuje se člověku vyhnout případnému nebezpečí, pokud je to možné.

Pojďte se bát a navštivte s námi strašidelný bar!

Ohlasy

Káťa - 18.2.2019
Mladší bráchal miluje horory a návtěvu jsem mu dala jako dárek. Byl nadšenej. Docela mě namotivoval a už plánuju návštěvu s kámoškou 😀

David - 18.2.2019
Jsem zvyklý koukat na horory,takže jsem nečekal, že mě to extra vyděsí. Nakonec jsem byl docela v šoku. Super hororová atmosféra, která mě vtáhla. pak jsem dal drink na baru a pokecal s barmankou, byl to dobrej večer

Bára - 28.1.2019
Fear House Tour byl opravdu skvely zazitek. Prohlidka mela male zpozdeni (20min), tak jsme si daly s kamaradkou drink na baru, kde je uzasna dekorace a celkovy interier pusobi hezky strasidelne. Navic barmanka byla velice mila.

Na prohlidce jsme byly jen ve dvou a zacatek pusobil opravdu strasidelne. Vubec jsme netusily, co cekat. Nejlepsi byl vzdy na prohlidce moment prekvapeni. Pozdeji jsem prohlidku brala spise jen jako zabavu a uz se ani nebala, ale zalezi na povaze. Vykon hercu byl uzasnej a kdyz maji cas, tak se s vami po prohlidce vyfoti. Prohlidku urcite doporucuju.