facebook_pixel

TOP 10 zážitků, které byste během léta měli vyzkoušet

Marta Kratochvílová

Léto je tady a sezóna dovolených s ním. Už víte, kam se během těchto prázdnin vydáte, jaké nové zážitky během nich prožijete, a s kým? Připravili jsme s pro vás 10 tipů, které vám snad přinesou inspiraci pro letní radovánky. Tohle léto prostě bude stát za to!

  1. Kurz fotografování

Začneme trochu zlehka. Ať už jedete v létě kamkoliv, určitě tam pořizujete spousty fotografií. My pro vás máme tip, jak léto začít, abyste pak mohli všechny své zážitky zdokumentovat jako profesionálové a pyšnit se kvalitními úžasnými fotkami. Fotky jsou skvělým způsobem, jak uchovat své vzpomínky v obrazech. Absolvujte fotografický kurz a foťte jako profík. Počkejte pak, jaký úspěch budete a fotkami mít na facebooku u svých přátel nebo na instagramu u celého světa.
Kurz fotografovani holka

  1. Vyhlídkový tandemový paragliding

Fotit už umíte, tak teď už to chce nějaký pořádný zážitek. Máte rádi adrenalin? Pokud zní vaše odpověď ano, tento tip pro vás bude to pravé ořechové. Vezměte přátele a pojďte si skočit. Není hezčí pohled na svět, než z oblaků… a nebo ze sedla koně. Z téhle varianty vás ale nebude tolik bolet zadek. Navíc i tady se nadýcháte čerstvého vzduchu a užijete si výhled do krásné krajiny.
parag2

  1. Romantická večeře na Vltavě

Hledáte spíše něco, kam byste vyrazili ve dvou? Chcete si užít romantický večer se svou drahou polovičkou? Potom je plavba po Vltavě určitě to pravé! Rozhodně doporučujeme. Není nad to se v teplých letních večerech procházet po náplavce. Málokdy tam ale najdete klid a místo, kde můžete být sami dva, ničím nerušeni. To vám nabízí romantická plavba po Vltavě, při které si navíc ještě vychutnáte vynikající pokrmy.

vyhlidkova-plavba-vltava

  1. Procházka po Praze s dobrou kávou

Milujete kávu a nedokážete si bez ní představit ani den? Máme u něco i pro takzvané „kavárenské povaleče“. Projděte se historickou Prahou, prozkoumejte její zákoutí a objevte kouzelné uličky, které ještě do teď ještě neznali. Při této procházce s dozvíte mnoho zajímavostí o kávě a o tom, jak se stala nedílnou součástí našich životů. Na závěr se naučíte degustovat kávu a stanou se z vás opravdoví odborníci na tento kofeinový nápoj.

Prague coffee tour horka voda

  1. Uvolňující aromaterapeutická masáž

Celý rok jste své tělo namáhali, tak teď je čas si odpočinout a dopřát mu trochu relaxu. Nechte se celou hodinu hýčkat při aromaterapeutické masáži a oddejte se do rukou profesionálů. Aromaterapeutická masáž posiluje rovnováhu a harmonii organismu nejen po stránce fyzické, ale také psychické.

Aromaterapeutická masáž

  1. Škola surfování

Chystáte se v létě třeba na Kanáry nebo jinam, kde se dá surfovat, ale nikdy jste na prkně nestáli? Nebo byste se to jen rádi naučili, i když nikam k moři letos jet nestíháte? Zasurfovat si můžete i bez moře. Aktuálně je velmi populární indoor surfing. Zadovádíte si na vlnách uprostřed města v kryté hale a užijete si spousty zábavy. Ideálně vyrazte s kamarády nebo rodinou. Litovat určitě nebudete.

Surfing 7

  1. Jízda na koni

Už jsme se zmiňovali o krásném pohledu na svět ze vzduchu. Ale pokud se například bojíte výšek, ten z koňského hřbetu také stojí za to. Nebojte se, nemusíte být žádní profíci. I pokud jste na koni ještě nikdy neseděli, můžete tuto jízdu absolvovat. K dispozici vám vždy bude zkušený instruktor. Pokud jste milovníky zvířat a přírody, bude pro vás tahle jízda nezapomenutelným zážitkem. Navíc se ještě pokocháte krásnou krajinou kolem Karlštejna. To rozhodně stojí za zvážení.

 

like jizda na koni

  1. Jízda na vodním skútru

Máte rádi vodní radovánky, ale potřebovali byste je něčím zpestřit? Co takhle zablbnout si na vodním sútru jako David Hasselhoff v Pobřežní hlídce? Jen tak si brouzdat, čiřit hladinu ať už v přímém směru nebo hravých zákrutách. Voda je nespoutaný živel, tak využijte její vlastnosti a užijte si ji s pořádným motorovým strojem.

vodni skurt jako darek

  1. Skotačení na flyboardu

A u skútrů s vodními radovánkami nezůstaneme. Dalším tipem je let nad vodou na flyboardu. Pomocí silných vodních trysek pod nohama se můžete pohybovat nad hladinou i pod ní a užít si spousty legrace a adrenalinu. Vezměte s sebou přátele a užijte si to naplno!

flyboard4

  1. Poznávání Prahy očima bezdomovců

Pro ty, co hledají trochu jiný druh adrenalinu, tady máme speciální prohlídku Prahy. Ať Prahu znáte dobře nebo ne, při této prohlídce zjistíte, že jste o ní do teď věděli velmi málo. Podíváte se nejen do jednotlivých části hlavního města Prahy, ale poodhalíte i cesty do hlubin lidské duše a životních osudů. Tato prohlídka je taky i zrcadlem naší společnosti a budete o ní ještě hodně dlouho přemýšlet.

Prohlídka Prahy bez domova

Tak co, oslovilo vás něco? Pokud si ještě nejste jití a tápete, nebo byste přeci jen raději něco trochu jiného, navštivte naše stránky stips.cz a porozhlédněte se po dalších nabídkách. Je opravdu z čeho vybírat a věříme, že u nás si na své přijde opravdu každý.

Okomentovat

Top zážitky