facebook_pixel

TOP 10 zážitků na léto

Michal Hoos

Léto je zpátky a sezóna dovolených s ním. Už víte, kam se během těchto prázdnin vydáte a jaké nové zážitky během nich prožijete? Připravili jsme si pro vás 10 tipů, které vám pomohou nalézt odpověď na věčnou otázku, co dělat v létě? Pomůžeme vám, aby tohle léto stálo za to!

1. Kurz fotografování pro dokonalé fotky vašeho léta

Ať už jedete kamkoliv, určitě tam pořizujete spousty fotografií, abyste si mohli kdykoliv připomenout ty nejlepší okamžiky svého vysněného léta. Ostatně fotky jsou jednoznačně jedním z nejlepších způsobů, jak se o své léto podělit s přáteli, rodinou nebo s kýmkoli jiným. My pro vás máme tip, jak si pojistit, že všechny své zážitky zdokumentujete jako profesionálové a budete se později moci pyšnit kvalitními a nádhernými fotkami.

Však uvidíte, jaký úspěch budete mít třeba se svou koláží nazvanou Už vím, co dělat v létě na facebooku nebo na instagramu.

fotograf z článku top 10 zážitků na léto

2. Co dělat v létě? Rozhodně zkuste vyhlídkový tandemový paragliding!

Fotit už umíte, takže teď už to chce “jen” nějaký pořádný zážitek, který zaznamenáte pro budoucí generace. Máte rádi adrenalin? Pokud je odpověď ano, tenhle tip bude pro vaše dokonalé léto to pravé vanilkové.

Popadněte přátele, kteří si právě možná také lámou hlavu otázkou, co dělat v létě, a jděte si skočit! Není krásnějšího pohledu na svět, než je ten, který obvykle patří jen mrakům. Uděláte něco, o čem budete rádi vyprávět a vychutnáte si mohutné poryvy vzrušení. A ať nepřijdete při pořizování selfie v letu o foťák či mobil!

parašutista z článku top 10 zážitků na léto

3. K létu patří voda, tak si vychutnejte romantickou večeři na Vltavě

Rádi byste si léto užili ve dvou? V pořádku. Vždyť ve dvou se to lépe táhne, ve dvou je větší zábava. Romantická večeře po širým nebem je pro vás a vaši drahou polovičku ideální volba.

Najdeme jen málo způsobů, jak si udělat léto krásnější, než je poklidná plavba, kterou si vychutnáte ruku v ruce či v objetí s milovaným člověkem. Vždyť si to představte! Sledujete něžné vlnky, čeřící vodní hladinu, nebo hledíte na nebe, pozorujete nehlučně se pohybující mráčky a vychutnáváte si přítomnost. Užíváte si léto pospolu a vzpomínka na něj vás bude hřát celou zimu.

noční praha z článku top 10 zážitků na léto

4. Procházka po Praze v létě s šálkem lahodné kávy v ruce? To zní skvěle!

Milujete dobrou kávu a nedokážete si bez ní představit ani den? Pak pro vás máme dokonalé spojení pohybu, který je nepochybně známkou kvalitně prožitého léta, a šálku vašeho oblíbeného životabudiče.

Projděte se historickou částí Prahy, prozkoumejte její zákoutí a objevujte kouzelné uličky, které jste ještě neviděli. Během procházky se dozvíte mnoho zajímavostí o kávě a o tom, jak se stala nedílnou součástí našich životů. Na závěr se ponoříte do tajů kávové degustace a naučíte se všímat si chuťových tónů, které jste možná až dosud ignorovali.

šálek kávy z článku top 10 zážitků na léto

5. Uvolňující aromaterapeutická masáž vás připraví na léto plné dobrodružství

Celý rok vám tělo věrně sloužilo, takže je načase ho odměnit a dopřát mu trochu relaxu. Nechte se celou hodinu hýčkat při aromaterapeutické masáži a odevzdejte se do rukou profesionálů, kteří ví, jak vás zbavit těch drobných bolístek, které vás pravidelně trápí.

Aromaterapeutická masáž posiluje rovnováhu a harmonii organismu nejen po stránce fyzické, ale i psychické. Léto nabízí mnoho a mnoho pohybových aktivit a vy na ně musíte být připraveni. Tak na co čekáte?

masáž z článku top 10 zážitků na léto

6. Léto je ideální období pro poznávání nového. Což takhle projít si školou surfování?

Chystáte se v létě třeba na Kanáry nebo jinam, kde se dá surfovat, ale nikdy jste na prkně nestáli? Nebo byste si to prostě jen rádi vyzkoušeli? Zasurfovat si můžete i bez moře! Aktuálně je velmi populární indoor surfing. Zadovádíte si na vlnách uprostřed města v kryté hale a užijete si spoustu zábavy.

Ideálně vyrazte s kamarády nebo rodinou, aby bylo té srandy víc. Jsou země, kde si léto bez surfingu ani nedovedou představit. Třeba se vám jednou hodí, že máte pro surfing dobré základy.

indoor surfing z článku top 10 zážitků na léto

7. Což takhle naučit se tenis? Shodíte pár kilo a zpevníte celé tělo?

K dokonalému létu patří voda. A každý chce vypadat dobře v plavkách. Jak dát tělu pořádně zabrat, shodit nějaké to kilo a zpevnit téměř každý sval v těle? Naučte se tenis! Dohlížet na vás bude profesionální trenér, který vám pomůže vychytat všechny mouchy. Ať už jste začátečník nebo pokročilejší hráč, z téhle lekce si odnesete spoustu nových poznatků, protože váš trenér vám přizpůsobí celý trénink na míru, aby pro vás byl přínosný. Dál už se dovedete rozvíjet sami.

Nezapomínejte však, že tenis je především zábavná hra, kterou si nejlépe vychutnáte právě na jaře a v létě. Nejlepší na tom je, že se bavíte a zároveň hubnete!

tenis,tenistka, fotka z článku TOP 10 zážitků na léto

8. „Káááámo, jestli ses neprojel na vodním skútru, tak mi netvrď, že sis užil léto!“

Vodní radovánky k létu neodmyslitelně patří. Plavání, skluzavky a skákání do hlubin ale nemusí vyhovovat každému. Někdo se raději prohání po vodní hladině, zdolává vlny a užívá si slunce. Vodní skútr je pak pro takové dobrodruhy tím, čím je věrný oř pro rytíře. Věrným a neúnavným parťákem. Třeba zapadne jízda na skútru i do vašeho plánu dokonalého léta.

9. Flyboard! Někteří by na něm nejraději strávili celé léto.

U vodního skútru ještě chvíli zůstaneme. Tedy ne tak docela. Let na flyboardu je čím dál populárnější zábava na léto, na kterou se mnozí lidé těší celou zimu. Není divu, že je flyboard tak populární. Je prostě boží!

Pomocí vodních trysek, do nichž vhání vodu turbína vodního skútru, se můžete pohybovat nad hladinou skoro až deset metrů vysoko! A pokud vás přestane bavit prohánět se ve vzduchu, můžete to střemhlav zalomit pod vodu a zahrát si na torpédo. Zní to dobře, že?

flyboard z článku TOP 10 zážitků na léto

10. Let vyhlídkovým balonem je v létě nejlepší!

Let vyhlídkovým balonem nepatří výhradně do kategorie „zábava na léto“, ale přesto si vzduchoplavbu v tomto ročním období vychutnáte nejlépe. Ať už letíte sami nebo se svým předrahým protějškem, let vyhlídkovým balonem je uklidňující a romantická záležitost. Balon s větrem nebojuje. Nechává se jím bezstarostně unášet. A vy s ním.

Let balonem učiní vaše léto zapamatováníhodným! A navíc si prohlédnete spoustu zajímavých míst pěkně z výšky.

balony z článku TOP 10 zážitků na léto

Doufáme, že až budete příště dumat nad tím, co dělat v létě, pomohou vám naše tipy vaše rozhodování rozlousknout. Pokud by vás náhodou žádný z našich tipů neoslovil, podívejte se do nabídky na stips.cz. Je z čeho vybírat a léto je (naštěstí) dlouhé, tak zkoušejte neznámé!

Rozšiřte svůj letní program třeba o tyhle tři kousky nebo kterékoli jiné z katalogu na Stips.cz:

monetizace článku TOP 10 zážitků na léto

Paintball: hra v terénu na 4 hodiny

V létě se paintball hraje prostě nejlíp. Nekloužete na bahně ani se nemusíte brodit metrovou sněhovou závějí. Užívejte léta venku na sluníčku a královsky se bavte!

490 Kč

monetizace článku TOP 10 zážitků na léto

Segway tour po pražských klášterech

Chcete toho hodně vidět, ale nevíte co a kde? Pak je načase využít služeb zkušeného průvodce, nechat se vést a užívat si krás hlavního města. A jelikož je léto a chcete si užít nádherné počasí, stoupnete na segway a užijete si svou poznávací cestu.

1000 Kč

monetizace článku TOP 10 zážitků na léto

Privátní plavba na mahagonových lodích

Po všech těch letních dobrodružstvích si potřebujete trochu oddechnout, abyste nabrali sílu na další. Uklidňující plavba na klidných vodách je jistě skvělý způsob, jak relaxovat.

3990 Kč

Okomentovat