facebook_pixel

Uchvácená z tandemového paraglidingu

Simona Horackova

Toužíte letět jako ptáci? Dotknou se oblaků, dotknout se nebe?  Tak si objednejte zážitkový dárek tandemový paragliding v Beskydech. Je to nádhera, osvobozující pocit, plachtíte v bezvětří nad krajinou, která vám otevírá svá tajemství jako na dlani. Proč se nestát toho všeho součástí? Paragliding není jen sport. Je to vášeň, adrenalin a romantika dohromady – poskytne vám mnohem více.

tandem paragliding

Vítejte v oblacích v Beskydech!

Beskydy jsou proslavené svou malebnou krajinou a rozkládají se na východě České republiky na hranicích s Polskem a Slovenskem. Hory jsou rozděleny na Moravskoslezské a Slezské Beskydy.  Nejvyšším vrcholem Beskyd v České republice je Lysá hora (1323 m nm). Z nebeské výšiny spatříte nejoblíbenější místa, mezi něž patří lyžařská střediska Pustevny, Lysá Hora, Solaň a něžné dřevěnice.

Nemusíte se obávat! Spočinete v rukou profesionála!

Kvalifikovaný instruktor vás se vším dopodrobna seznámí.  Pochopitelně on po celou dobu letu sám ovládá padák. Vy si jen budete užívat let, focení dovoleno. Rozjet se z kopce, skočit a nechat se unášet vzduchem jako pták. To je příjemná představa, že? Paragliding je oblíbenou aktivitou pro lidi, kteří chtějí odvážně absolvovat průlet krajinou, ale přece mají strach z toho, že se jim náhodou při seskoku neotevře padák. V tomto případě se totiž rozjíždíte s padákem předem otevřeným, takže nehrozí opravdu žádné nebezpečí. O létání se vám už jistě zdálo. Probuďte se ze snu a vyzkoušejte si létání i v reálném životě, o zábavu a adrenalin máte postaráno!

 

Okomentovat