Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Sapa Trip: Prohlídka Sapy s průvodcem

Sapa Trip: Ochutnejte Vietnam!

TTTM Sapa – Obchodní a kulturní centrum (v originále: Trung Tâm Thương Mại Sapa) je vietnamské kulturní a obchodní centrum, které se mezi turisty a obyvateli Prahy stalo vyhledávanou atrakcí. Pro svoji neopakovatelnou atmosféru a autentický gastronomický zážitek láká prohlídka Sapy s pomocí průvodců ze Sapa Trip stále více a více zájemců. Najdete zde široké spektrum obchodů a různé služby jako školy, lékařské ordinace, atd.

Podobná obchodní centra vznikají i v jiných zemích, jako například v USA “Little Vietnam”. Návštěvníkovi bez průvodce se rušný život v Sapě může zdát zmatený. Na ploše přes 35 hektarů zde přeci jen podniká okolo 10 tisíc osob. Pokud si chcete Sapu maximálně užít, komentovaná prohlídka s průvodcem od Sapa Trip je pro "začátečníka" perfektní volbou.

Průvodce ze Sapa Trip pro vás má připravené opravdu vyčerpávající informace o životě Vietnamců. Dozvíte se mnoho o jejich kultuře, zvycích a hlavně o historii imigrace Vietnamců do ČR. Dostanete odpovědi na mnohé otázky. Třeba o tom, jak funguje tržnice, kdo a proč tam chodí, co naleznete v kulturním centru, jak Vietnamci podnikají, odkud dováží zboží a mnoho dalšího.

Díky návštěvě Sapy se Sapa Trip pochopíte lépe vietnamskou mentalitu, komunikaci a gestikulaci. V buddhistickém chrámu se navíc dozvíte ještě něco o náboženství ve Vietnamu.

Průběh zážitku:

Po příchodu na místo konání zážitku se seznámíte s průvodcem. Čeká vás téměř tříhodinová prohlídka areálu Sapy s poutavým výkladem. Tým Sapa Trip je složený převážně z druhé generace Vietnamců žijících v Čechách nebo ze studentů vietnamistiky, takže všechny informace budete mít z “první ruky”. Až vám vyhládne, navštívíte restauraci, kde máte možnost ochutnat pravou vietnamskou kuchyni Zážitek je zakončen návštěvou jediného buddhistického chrámu v Praze.

Lokalita:

 • Praha, Libušská 319/126 166

Zážitek obsahuje:

Sapa Trip pro 1 osobu Zkušeného průvodce vietnamského původu Informace ohledně areálu obchodního centra Sapa (historie vzniku a vývoje areálu, obecné info o Vietnamcích) Návštěvu buddhistického chrámu (přednáška o náboženství a víře Vietnamců) Návštěvu obchodů s potravinami a ostatních hal (prezentace surovin) Doporučení nejlepších restaurací v areálu (představení nejlepších vietnamských pokrmů) Oběd s povídáním o etice stolování (tradiční šesti pokrmové menu nebo jiný pokrm dle vašeho přání)

Zážitek neobsahuje:

Doprava na místo konání Služby a produkty nad rámec balíčku

Sezóna:

Celoročně

Počasí:

Nemá vliv

Diváci:

Je možný pouze za doplatek

Poznámka:

Prohlídka Sapy probíhá většinou v sobotu a nebo v neděli Probíhá v menší skupině do 10 osob Zážitek mohou absolvovat i anglicky mluvící, ale musí informovat při rezervaci termínu Doporučeno lidem, kteří chtějí během jedné exkurze poznat jak Vietnamce v ČR, tak i jejich původní kulturu, náboženství a hlavně gastronomii

† Sapa Trip s.r.o. (5499151) †

Praha, Libušská 319/126 166

Veřejná informace

Hodnocení zážitku

 • image

  Marie Hosenseidlová

  26.12.2021

  Člověk získal aspoň trochu představu, jak to v té Asii asi vypadá a chodí. Průvodkyně super.

 • image

  Miroslav Eibl

  06.12.2021

  Zážitek byl úžasný,moc doporučuji a průvodkyně byl úžasná .. vřele doporučuji

 • image

  19.07.2021

  Příjemné, poučné, zábavné, skvělé!

 • image

  A. a K. Svobodovi

  16.08.2020

  Koronavirus nekoronavirus, nechceme jen sedět na zadku doma. Koupili jsme si cca tři měsíce zpátky návštěvu Sapy s průvodcem. Jelikož jsme měli na využití voucheru celej rok, nebylo kam spěchat takže jsme vyrazili nedávno. Naprostá paráda! Vietnamci v Sapě jsou opatrný dodržujou přísný hygienický opatření a chovaj se neskutečně mile a ochotně. Průvodce byl naprostej profík a hlavně příjemnej člověk. Přítelkyně byla naprosto nadšená a chce do Sapy zajít znovu na nákupy a obě nebo večeři.

 • image

  Miroslav Kvapil

  28.01.2019

  Skvělý a poučný zážitek. Děkujeme za parádní odpoledne Suzy

 • image

  Lenka

  13.11.2018

  Krásné poznání jejich kultury, alespoň jaké byly možnosti :)

 • image

  Hana

  06.11.2018

  Jsem ráda, že jsem mohla jít se svou skupinou. Bylo moc fajn :)

 • image

  Cecil

  30.10.2018

  Zajímavý, poznat taky něco jinýho. Líbí se mi, že je každá země něčím jiná, ale letět tam jen tak nemůžu....., tohle je dobrá alternativa. Za mě pecka O:)

Často kladené dotazy

Místo konání zážitku