Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

† Venkovní úniková hra s rozšířenou realitou pro malé i velké †

Magický portál: Jediná hra svého druhu

Chcete se na okamžik stát Indiana Jonesem a osvobodit svět od příšer, které zničí vše, co se jim objeví v cestě? Najděte magické krystaly a zavřete kouzelný portál. Ocitněte se na chvíli v pohádkovém světě a staňte se hrdinou! Vyzkoušejte absolutní novinku na českém trhu v podobě venkovního dobrodružství s rozšířenou realitou. Tato hi-tech geolokační úniková hra je v České republice jedinou svého druhu. Cílem hry je zavřít bránu do kouzelných světů a zachovat tak rovnováhu mezi kouzelným světem a tím naším. Zvládnete splnit všechny úkoly, vyřešit všechny hlavolamy a zachránit tak svět? Nechte se přenést z centra Prahy do kouzelného prostředí v srdci Grébovky. Pro splnění všech úkolů budete mít k dispozici tablet, který vás provede celou hrou, bude zobrazovat úkoly, mapu, bude sbírat a vyhodnocovat odpovědi, sledovat GPS polohu hráčů a především bude zobrazovat rozšířenou realitu. Vaším dalším vybavením bude ActionPack, v němž naleznete veškeré potřebné vybavení pro dokončení hry. Dobrodružství se účastní nanejvýš dva týmy. V jednom týmu jsou zpravidla tři hrdinové, ale lze si vybrat i variantu se čtyřmi členy v týmu. Pro každý tým je třeba zakoupit voucher dle počtu hráčů. Magický portál je venkovní únikovou hrou střední náročnosti, kterou si můžete zahrát i s dětmi. Hra zabere přibližně 2-3 hodiny. Většina hry je v češtině, ale základní znalost angličtiny je nutná. Pokud byste měli zájem o "přiostřenou" verzi venkovní únikové hry s rozšířenou realitou, tak určitě nepřehlédněte naši nabídku na Operaci Mindfall ve stylu Jamese Bonda.

Průběh zážitku:

Po tom, co se dostavíte na místo konání a vyřídíte veškeré formality, což zabere zhruba 10 minut před začátkem únikové hry, dostanete veškeré vybavení, instrukce a budou vám vysvětlena pravidla. Poté budete moci vyrazit za dobrodružstvím! Start je na adrese Petrohradská 216/3 a trasa je dlouhá 2–3 km (středně těžká). Hru lze dohrát (i hrát) ve tmě, jen to vyžaduje skutečně sehranou týmovou spolupráci.

Lokalita:

 • Praha, Petrohradská 216/3 203

Zážitek obsahuje:

Venkovní únikovou hru pro 3 osoby Zapůjčení veškerého potřebného vybavení Instruktáž a vysvětlení pravidel

Zážitek neobsahuje:

Občerstvení

Sezóna:

Celý rok, omezeno počasím.

Počasí:

Lze hrát za dobrého počasí (doporučujeme sledovat předpověď, rezervaci je možné bez omezení změnit 24 hod. předem).

Poznámka:

Pro osoby mladší 15 let je nutné zajistit doprovod. Doporučujeme obléknout si pohodlné venkovní oblečení a pohodlné boty. Na hru jsou vyčleněny 2 hodiny, pro vyřízení formalit a vysvětlení pravidel je dobré počítat 30 minut navíc. Základní znalost angličtiny je nutná. Je nutné zakoupit voucher pro každý tým zvlášť a pro konkrétní počet hráčů.

BeTheStar Media s.r.o. (05067065)

Praha, Petrohradská 216/3 203

Veřejná informace

Hodnocení zážitku

 • image

  Jana Vorlíková

  22.11.2019

  Báječně jsme si to užili, děcka obzvlášť. Konečně jsme je vytáhli pryč od tabletů a Xboxu. :-) Dávám 5 hvězd.

 • image

  Procházkovi

  18.10.2019

  Děti byly nadšené a hra je moc bavila. Myslela jsem, že se budeme s manželem nudit, ale opak je pravdou. Tvůrcům patří pochvala za nápady. Nejspíš velmi tvůrčí lidé co milují to, co dělají. :)

 • image

  Šarlota

  26.09.2019

  Objednání zážitku a termínu bylo rychlé. Dětem se moc líbilo. Děkuju Stips za pěkný tip.

 • image

  franta

  22.09.2019

  Za nás to bylo SUPER!

Místo konání zážitku

image

† Venkovní úniková hra s rozšířenou realitou pro malé i velké †

Zákazník

Nakupuji na firmu

Způsob platby