facebook_pixel

Jak darovat dárkový poukaz kreativně

Jana Prascakova

Nechcete, aby Váš dárek vypadal fádně a neosobně? I ty nejmenší detaily dokážou i z malinkého dárku udělat neopakovatelný zážitek. Už když jste teda na stránkách stips.cz zakoupili hezký dárkový voucher, kde je sice už zahrnutých až 10 dárků v 1, ale stále by jste ten Váš dárek chtěli nějak ozvláštnit, má stips.cz pro Vás pár tipů a nápadů, jak můžete naši hezkou dárkovou krabičku darovat kreativně! Čtěte dále….

Jak darovat kurzy vaření

Kurzy vaření jsou vskutku originálním dárkem a při jejich darování se můžete plně realizovat. Kromě originálních kuchyňských doplňků můžete obdarovanému do dárkového balíčku přihodit i chutné delikatesy. A jaké kurzy na Vás čekají na dárkovém portálu Stips.cz? Od degustace šampaňského, přes chutě krajin Středozemního moře až po samotnou exotiku Asie. Naší nabídku samozřejmě pravidelně rozšiřujeme, takže se můžete těšit na další chutné novinky.

Jak darovat dárkový poukaz kreativně

Jak darovat masáže

V naší nabídce naleznete masáže klasické nebo čokoládové či aromatické. Výběr je opravdu široký a každý si vybere tu, která mu prospěje nejvíce. Čas od času si potřebuje odpočinout každý z nás a masáž má na lidské tělo téměř okamžitý účinek. Jako bonus, neváhejte proto ozvláštnit svůj dárek hezkou vonnou svíčkou, masážním olejem či mýdlem nebo hezkým froté ručníkem.

Jak darovat dárkový poukaz kreativně

Jak darovat kosmetický kurz

Dárkový balíček s kosmetikou je ideálním dárkem pro holky v každém věku. Pokud znáte její vkus, tak neváhejte a doplňte jí zásoby její oblíbené kosmetiky. Pokud ne, tak jsou určitě vhodné laky na nehty, řasenka, různé štětečky, parfémy, a tak dále, a tak dále. Popusťte uzdu své fantazii a vyrazte do nejbližší drogérky!

Jak darovat dárkový poukaz kreativně

Jako darovat taneční lekce

Tanec je řeč těla a ovládat ji je skutečné umění. Pokud jste si zvolili dárek s libovolným tanečním kurzem můžete darovat různé doplňky oblečení nebo šperků, které se k danému tanci hodí. Od gumiček do vlasů až po CD s hudbou. Nebo romantickou večeři? Výběr je jen a jen na Vás.

Jak darovat dárkový poukaz kreativně

Kurzy malování

Fantazie, kreativita a spousta barev. Pokud máte doma umělce, darujte mu ke zvolenému malířskému kurzu i patřičné příslušenství – tužky, pastelky, papíry, malířsky stojan, nebo klidně knihu jeho oblíbeného autora či omalovánky.

Jak darovat dárkový poukaz kreativně

Doufáme, že jste se našimi tipy inspirovali a budeme jenom rádi, když se s námi o Vaše dárkové balíčky podělíte na Instagramu nebo na Facebooku.

Okomentovat

Top zážitky