Zakoupili jste na našich stránkách hezký dárkový voucher, ale chtěli byste předání trochu ozvláštnit? Stips má pro vás pár tipů a nápadů, jak můžete naši hezkou dárkovou krabičku darovat kreativně!

Jak darovat...
...kurzy vaření

Kurzy vaření jsou vskutku originálním dárkem a při jejich darování se můžete plně realizovat. Kromě originálních kuchyňských doplňků můžete obdarovanému do dárkového balíčku přihodit i chutné delikatesy! A jaké kurzy na vás čekají na dárkovém portálu Stips.cz? Velmi lákavé je například degustační menu o 6 chodech. Naší nabídku samozřejmě pravidelně rozšiřujeme, takže se můžete těšit na další chutné novinky.

Jak darovat dárkový poukaz kreativně

...masáže

V naší nabídce naleznete masáže klasické, těhotenské nebo aromaterapeutické. Výběr je opravdu široký a každý si vybere tu, která mu prospěje nejvíce. Čas od času si potřebuje odpočinout každý z nás a masáž má na lidské tělo téměř okamžitý účinek. Neváhejte ozvláštnit svůj dárek hezkou vonnou svíčkou, masážním olejem či mýdlem nebo hezkým froté ručníkem.

Jak darovat dárkový poukaz kreativně

...kosmetický kurz

Dárkový balíček s kosmetickým kurzem a kosmetikou je ideálním dárkem pro holky v každém věku. Pokud znáte její vkus, neváhejte a doplňte její zásoby oblíbené kosmetiky! Pokud ne, nezoufejte. Vybrat můžete například lak na nehty, řasenku, štětce na líčení nebo parfém. Popusťte uzdu své fantazii a vyrazte do nejbližší drogerie!

Jak darovat dárkový poukaz kreativně

...taneční lekce

Tanec je řeč těla a ovládat ji je skutečné umění. Pokud jste si zvolili dárek s libovolným tanečním kurzem můžete darovat různé doplňky oblečení nebo šperků, které se k danému tanci hodí. Od gumiček do vlasů až po CD s hudbou.

Jak darovat dárkový poukaz kreativně

...kurzy malování

Fantazie, kreativita a spousta barev. Pokud máte doma umělce, darujte mu ke zvolenému malířskému kurzu i patřičné příslušenství – tužky, pastelky, papíry, malířský stojan nebo klidně knihu jeho oblíbeného autora či omalovánky.

Jak darovat dárkový poukaz kreativně

Doufáme, že jste se našimi tipy inspirovali a budeme rádi, když se s námi o vaše dárkové balíčky podělíte na Instagramu nebo na Facebooku.