facebook_pixel

Neobyčejné zážitky do 800 Kč – 8 tipů na zábavné aktivity, které vás překvapí!

Marta Kratochvílová

Rádi zažíváte neobyčejné chvíle, ale někdy vás brzdí finance, jelikož v dnešní době nic není zadarmo? Našli jsme pro vás 8 tipů na zábavné zajímavé aktivity, které vám určitě uvíznou v paměti a jen tak na ně nezapomenete, za příznivé ceny. Neutratíte za ně víc jak 800 Kč a budete mít skvělé zážitky!

Za tuto cenu se nemusíte kochat nejen vy, ale zážitky můžete pořídit i jako dárek svým blízkým. Originální dárky pro ženy nebo adrenalinové dárky pro muže? Radost někomu můžete udělat i za málo peněz! Tyto zážitky Vám doporučuje Stips.cz

jizda na koně

  1. Na koni po cestách Karla IV.

Jste milovníci přírody? Rádi prozkoumáváte terén, obdivujete český kras a kocháte se pohledem na malebné krajiny? Co takhle to ještě trochu okořenit a dopřát tomu šmrnc. Vhoupněte se do koňského sedla a vyjeďte si například do údolí, v kterém se na svém koni proháněl i sám císař Karel. Na vyjížďku se může vypravit takřka každý. Ať už máte zkušenosti anebo se do koňského sedla posadíte úplně poprvé.
zakusek

  1. Na vlnách šálkem lahodné kávy

Nejste velkými příznivci turistiky, adrenalinu ani se vám zrovna nechce sportovat, ale rádi si užijete trochu klidu a odpočinete si při dobré kávě a dortíku? A co takhle při plavbě po řece Vltavě s neodolatelným výhledem na Prahu? Nezní to lákavě? Tenhle výlet si můžete za super cenu navíc užít ve dvou. Je to tedy dobrý tip především pro páry, kteří chtějí zažít něco romantického. A to plavba po Vltavě rozhodně je! Navíc si během hodiny prohlédněte krásné pražské památky, poslechnete si příjemnou hudbu a během krátkého výkladu se dozvíte i něco zajímavého.
Vecerni Vltava

  1. Po Vltavě za svitu měsíce

Podobnou plavbu můžete zažít i v nočních hodinách. Praha je v noci ještě krásnější než ve dne. Všechno svítí a vy si můžete vychutnat úžasnou atmosféru večerní Prahy s těmi nejbližšími! Z hladiny řeky Vltavy se vám ta nejhezčí místa v Praze budou zdát ještě krásnější.
coffee

  1. Cesta za kávou

Být kavárenským povalečem, tedy vysedávání po kavárnách, je v dnešní době takové nové moderní hobby. Ale proč ne? Káva dnes patří do života většiny z nás a pokud chcete zajít posedět s přáteli nebo na pracovní schůzku, proč ne do kavárny? Milovníci kávy jistě ocení procházku po Praze s Prague Coffee Tour, při které se dozvíte zajímavé informace o kávě, její výrobě a mnoho zajímavostí. Nakonec v kavárně na Vinohradech ochutnáte různé druhy kávy. Nejen že tedy dopřejete svým chuťovým pohárkům, ale ještě se vzděláte v oblasti kávy a zjistíte mnoho zajímavostí z pražského kavárenského života a kávové kultury.
zorb koule

  1. Kutálejte se z kopce jako míč

Už jste určitě někdy slyšeli slovo zorbing. Ano, jde o gumovou kouli, do které si vlezete a skutálíte se z kopce. Zní to jednoduše, ale jde o velký adrenalin. Vše je však bezpečné, pod dohledem odborníků. Zorb je navíc kvalitně vyrobený, dráha pečlivě upravená a vy jste uvnitř připoutaní. Není se čeho bát! Stojí to za to! I tento zážitek můžete mít do 800 Kč a ještě vám troch zbyde.
Masaz lavovymi kameny

  1. Nechte se hýčkat! Dopřejte si luxusní masáž!

Už jste unavení z práce a chcete si dopřát pořádný odpočinek, zregenerovat své tělo a nechat o sebe pečovat odborníky? Zkuste horkou masáž lávovými kameny! Je úžasná! Myslíte si, že jste opravdu náročným klientem a jen tak něco vás neuspokojí? Věřte nám, že tuhle masáž budete chtít znovu a znovu. Jde o luxusní proceduru, která se však praktikovala už ve starověké Číně. Má příznivý vliv na lymfatický systém, harmonizuje funkce jednotlivých čaker v těle a navozuje stav meditace. Budete se cítit jako znovuzrození!
Bezdomovec na lavici

  1. Poznejte Prahu očima bezdomovců

Tenhle zážitek je opravdu něco! Pokud chcete zažít opravdu něco netradičního a originálního, jděte do toho! Během prohlídky se podíváte nejen do jednotlivých části hlavního města, ale budou vám poodhaleny i cesty do hlubin lidské duše a životních osudů. Tato prohlídka je tak trochu zrcadlem naší společnosti. Po skončení o ní budete určitě ještě hodně dlouho přemýšlet.
Sapatrip

  1. Vydejte do Vietnamu! Odhalte zákoutí pražské Sapy

Určitě už jste někdy slyšeli o vietnamské tržnici Sapa. Nejde ale jen o tržnici, Sapa je vietnamské kulturní centrum a tak trochu české asijské městečko, kde ale nejsou jen vietnamské obchody a restaurace. A také tam nesídlí jen Vietnamci. Najdete tam i korejský obchod, Číňany nebo třeba Indy. Je to taková malá Asie v srdci Evropy! Vyrazte tam s profesionálním průvodcem a zažijte nevšední exkurzi po tomto neobvyklém místě. Co na vás během tour čeká? Exotická jídla, stánky a asijská kultura!

Okomentovat

Top zážitky