facebook_pixel

Střelba

V této kategorii si z vás nestřílíme. Naopak, střílet budete vy! Z čeho, to už je na vás. Vybírat můžete z široké nabídky opravdu nabitých balíčků a kurzů (množství nábojů naleznete vždy u konkrétního produktu). Hlavně nezapomeňte na odjištění a užijte si nespoutanou zábavu!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
200 Kč na všechny seskoky!

Oslavte na Stips.cz měsíc volného pádu! Do 31.10. můžete využít slevu na nákup všech seskoků.

Žádný produkt nebyl nalezen.

Pokračovat v nákupu

Je vaše muška zlatá?

V této kategorii najdete mnoho střeleckých zážitků. Kurzy a sřelba jak pro začátečníky, amatéry i zkušené profíky! Nabízíme zážitky na střelnicích po celé České republice. Podle typu zážitku či kurzu si zastřílíte z krátkých i dlouhých zbraní. Nabízíme také balíčky zbraní, ve kterých máte svobodnou ruku. Sami či na základě rad instruktora, který vám bude k ruce, si můžete sestavit vlastní palební sestavu. A nebo si vyzkoušejte, jak se cítí např. takový sniper.

Zbraně a zase zbraně

Střelecké dárky jsou vhodnou příležitostí k otestování chování, povahy a další různé funkce zbraní. Střelba vyžaduje značnou koncentraci, proto zvyšuje schopnost sebeovládání a soustředivosti, zasažení cíle či vystřílení nábojnice zas může vést k odplavení negativních emocí a zbavení se stresu a vzteku.
Střelnice je místo, kam si můžete jít zastřílet, pokud narozdíl od airsoftu či paitballu chcete střílet ostrými náboji. Pokud se naopak bojíte střítet „na ostro“, zápal boje můžete zakusit i při airsoftu či laser game.