facebook_pixel

Střílení

Baví Vás střílení? Chcete si potrénovat mušku? Pak neváhejte a zakupte na našem e-shopu střílení jako originální dárek. Zažijete příval adrenalinu, ale budete muset i přemýšlet nad taktikou boje. Nejoblíbenější 2 střílecí hry jsou paintball a airsoft. Už jste si vybrali? Ne? Tak čtěte dál!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Co to je paintball?

Paintball je nekontaktní adrenalinový sport, při kterém se střílí želatinovou kuličku naplněnou barvou, která se po zásahu rozptýlí do blízkého okolí. Takto zasažený protivní je vyřazen ze hry a buď se do hry po určeném časovém okamžiku vrací nebo nikoli a hra pro něj skončila. V paintball hře je důležitá spolupráce, proto je paintball pro skupiny, které se potřebují víc utužit.Paintball je oblíbená teambuldingová činnost. Důležité je oblečení, protože pokud bude nedostatečné, pak můžete mít po zásahu modřiny. Jak se obléknout Vám sdělí provozovatel a většina z nich i vhodné oblečení půjčují.
Někteří provozovatelé paintball hřišť se specializují na paintball pro děti, při kterém se střílí ze slabších střelných zbraní a děti mají silnější chránící prvky. Pokud budete chtít svému dítěti udělat radost z pohybu venku a akce, pak paintball nezklame. Jako skupinová hra se paintball hodí i při oslavě narozenin dětí.

Jak hrát paintball?

Paintball se dělí do dvou skupin podle preferencí hráčů. Linie paintballu, který má vztah k armádě, se snaží co nejvíce přiblížit reálným vojenským akcím. Pistole jsou kreativně upravovány do podoby armádních zbraní, oblečení střelců jsou většinou maskáče. Paintball hřiště je často hustý les, bývalý armádní prostor, kde jsou přírodní překážky, úkryty. U tohoto typu jsou oblíbené i paintballové scénáře, které se buď dají vytvořit na zakázku nebo si ho hráči tvoří sami.
Sportovní paintball je více komerční, hraje se na malém hřišti s umělými úkryty. Hra je více dynamická a tvořena pro diváky.

Cílem obou linií paintballu je odcizení vlajky protihráčů a donesení na předem určené místo.

Proč si zahrát paintball?

Paintball je adrenalinová hra, při níž si zaběháte a nadýcháte se čerstvého vzduchu. Paintball je správný dárek pro chlapa!

Co to je airsoft a jak airsoft hrát?

Airsoft je relativně mladá hra, která k nám přišla z východu. Zejména Japonsko, Vietnam, ale i Indonésie jsou vyznavači střeleckých zážitků, je to dáno jejich historií, kdy byly vládou vytvořeny tvrdé zákony proti střelným zbraním s ostrými náboji, které přetvrvávají dodnes. Hra je založena na poctivosti hráčů, kteří při zásahu zakřičí „jsem mrtvej“ nebo zásah. V tu chvíli dotyčný hráč odchází na mrtvoliště. Cíl hry si hráči určí sami nejčastěji podle vojenských misí, tzn. záchranná mise, odcizení vlajky, atp.

S kým si jít zastřílet aneb s kým na airsoft?

Jelikož je airsoft založen na poctivost, tak doporučuji obeslat pozvánku na airsoft zejména pocitvým a fair play hráčům. Jinak budete v lese běhat se spoustou zombíků. Na paintballu se Vám tato situace nestane, protože kuličky jsou naplněny barvou, která při zásahu praskne. Takže s kým na paintball zajít si nemusíte dělat hlavu a můžete vzít i největšího podvodníka.
Na našem e-shopu si můžete koupit airsoft voucher, tak i paintball voucher.

Co to je střelecký dárek?

Střelecký dárek je většinou zakoupený voucher, na některý z adrenalinových střeleckých sportů, který je darovaný někomu blízkému. Může jít například o armádní střílení, střílení z tanku, atp. Jde o pocit ze střílení, který ve většině z nás vyvolává adrenalin. Střelecké dárky jsou vhodnou příležitostí jak zkusit armádní zbraně. Střelnice je místo, kam si můžete jít zastřílet, pokud Vás nezaujal ani airsoft, ani paintball a chcete střílet ostrými náboji. V dnešním světě je bohužel mnoho důvodů proč si jít zastřílet, proto již army neslouží ani jako nezapomenutelný zážitek, ani jako originální dárek, ale spíš jako nutnost.
Doufám, že už víte, proč si zahrát airsoft a kdy si můžete zastřílet 🙂 Dobrou mušku, Váš tým Stips!