facebook_pixel

Střelba

V této kategorii si z vás nestřílíme. Naopak, střílet budete vy! Z čeho, to už je na vás. Vybírat můžete z široké nabídky opravdu nabitých balíčků a kurzů (množství nábojů naleznete vždy u konkrétního produktu). Hlavně nezapomeňte na odjištění a užijte si nespoutanou zábavu!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Každý den rozdáváme slevy na vybranou kategorii zážitků!

Je vaše muška zlatá?

V této kategorii najdete mnoho střeleckých zážitků. Kurzy a sřelba jak pro začátečníky, amatéry i zkušené profíky! Nabízíme zážitky na střelnicích po celé České republice. Podle typu zážitku či kurzu si zastřílíte z krátkých i dlouhých zbraní. Nabízíme také balíčky zbraní, ve kterých máte svobodnou ruku. Sami či na základě rad instruktora, který vám bude k ruce, si můžete sestavit vlastní palební sestavu. A nebo si vyzkoušejte, jak se cítí např. takový sniper.

Zbraně a zase zbraně

Střelecké dárky jsou vhodnou příležitostí k otestování chování, povahy a další různé funkce zbraní. Střelba vyžaduje značnou koncentraci, proto zvyšuje schopnost sebeovládání a soustředivosti, zasažení cíle či vystřílení nábojnice zas může vést k odplavení negativních emocí a zbavení se stresu a vzteku.
Střelnice je místo, kam si můžete jít zastřílet, pokud narozdíl od airsoftu či paitballu chcete střílet ostrými náboji. Pokud se naopak bojíte střítet „na ostro“, zápal boje můžete zakusit i při airsoftu či laser game.