facebook_pixel

Další moto zážitky

Do této sekce jsou řazeny ty zážitky, které souvisí s koly, ale nedají se jednoznačně zařadit do ostatních kategorií. Pokud chcete udělat svému blízkému radost originálním dárkem, na kterém bude moci natrénovat, jestli by ho bavilo povolání bagristy, pak rozhodně sáhněte po zážtku bagrování

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Jízda na koloběžce

Moto zážitky jako jízda na koloběžce a další podobné sportovní zážitky, které se však uskutečňují pomocí kol, jsou zařazeny do dalších moto zážitků. Jízda koloběžkou je fenomén dnešní doby, stává se používanějším dopravním prostředkem než kolo. V naší nabídce si můžete vybrat sjezd z kopce na koloběžce. Při této jízdě z kopce Vám bude zapůjčená terénní koloběžka, při které se odprostíte od každodenních starostí.
Zážitková jízda autem jako dárek je vhodným překvapením pro všechny, co mají rádi rychlost, luxus a zábavu. Na našem e-shopu si můžete vybrat jízdu autem svých snů. V nabídce máme jízdu ferrari, lamborhini, porsche, a další rychlá auta, ze kterých budete mít v srdci silný zážitek. Jízda sportovním autem Vás může povzbudit k lepším výkonům, protože Vám možná nebude stačit jen jedna jízda, ale budete jím chtít jezdit každý den :)! Často je jízda ve sportovním voze realizována na okruhu. I na okruhu však platí, že jízda autem bez dokladu je zakázaná.

Jízda autem jako dárek

Jízda autem jako dárek je téměř univerzální, protože kolik typů lidí, tolik typů aut. Má někdo rád impozantní a silné stroje? Pak není nic lepšího než mu darovat jízdu v tanku nebo v terénním vozidle. Pokud naopak někdo preferuje luxusní a rychlá auta, pak mu zřejmě vyberete sportovní typ vozidla. Automobilové zážitky nejsou pouze o adrenalinu, ale můžou být cennou zkušeností pro pravidelné řidiče. Škola smyku Vám může zachránit i život.

Jízda autem pro tatínka

Jízda autem nemusí být jen pro může, ale co si budeme vyprávět, pro ženu by nás tento typ dárku nenapadl. Neplatí to samozřejmě plošně, pár žen se dostalo do podvědomí moto světa. Nejznámější žena F1 Lella Lombardi, která se jako jediná z žen kvalifikovala do Velké ceny. Kvalifikovala se celkem 12X. Z českých závodnic je zřejmě nejznámější Olga Lounová, která je známá také jako zpěvačka. Bohužel žen, které se do svět čtyřkolových mazlíků aktivně či pasivně zapojují, je asi toliko, co bychom napočítali na prstech jedné ruky. Proto je jízda autem vhodná převším pro muže, tatínky bratry, syny, přítele.

Jízda na motorce

Jízda na motorce je také skvělý dárek. Zejména darujeme-li jízdu na okruhu na motorce. Toto je relativně bezpečnější způsob jízdy na motorce. Můžete jet rychle, ale zároveň Vás neohrožují další účastníci provozu. Další speciální jízda Vás může čekat v buggy. Půjčovna buggy je celkem častý jev, na který narazíte, pokud hledáte nevšední jízdu autem.

Jízdu autem jako dárek v Brně s mnoha dalšími nabídkami naleznete na našem e-shopu. Zážitky a kurzy nenabízíme jen po Praze a Brno, ale po celé České republice. Na našem e-shopu čas od času nabízíme speciální nabídky a slevy na sekci auto-moto zážitky v Praze, ale snažíme se tyto speciální nabídky poskytovat i na jiné regiony.
Přejeme Vám příjemné zážitky z jízd, které si vyberete!