facebook_pixel

Offroad

Zažíjte jedinečnou jízdu terénním vozidlem a nechte za sebou Vaše denní starosti. Dovolte si být divocí a nespoutaní stejně jako terénní povrch cesty, kterou budete brázdit v terénním vozidle. Běžte do toho hned teď!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Co je to off-road?

Výraz off-road je přejatý z angličtiny, ale stal se tak používaným, že už si to mnohdy neuvědomujeme. Obecně off-road znamená mimi upravenou cestu, která není vhodná pro standardní silniční vozidla. Pro větší přiblížení je cesta brázděná kameny, močály, štěrkem, kořeny stromů atp. Touto drsnou krajinu dokáží projet jen drsné stroje. Nejznámější jsou terénní auta značky Jeep, Land Rover, Hummer, ale i čeští výrobci se nenechají zahanbit s Tatrou a Pragou. Druhy off-road se dělí právě podle výrobce. Pro kolik lidí je off-road? Off-road vozidla mají obvykle 4-5 míst, záleží na konkrétním modelu. Některé off-roady jsou prostornější, takže i vícečlenná rodina si může dopřát jedinečnou jízdu off-roadem.
Způsobů jak jezdit off-road je nespočet. Záleží jen na Vás, jak těžký terén si vyberete. Nejvíce extrémní jízdy terénním vozdilem jsou z kopce, blátivým, rozmoklým terénem.

Proč koupit jízdu off-offroadem?

Jízda off-road je skvělý zážitkový dárek. Zážitková jízda terénním vozidlem je vhodná jak pro muže, kteří milují velká auta, tak pro muže, kteří rádi jezdí v terénu a nebojí si zašpinit se. Dárkem jízda off-road však jistě neurazíte ani ženu, která zkouší nové věci. A pokud si sednete vedle ní, dodáte ji potřebný pocit bezpečí, aby si jízdu mohla bez obav užít :). Jízda v off-road dokáže rozpumpovat adrenalin během chviky a to je důvod, proč jezdit v off-road. Před tím než si zážitkovou jízdu off-roadem zakoupíte, je dobré si přečíst off-road recenze, abyste věděli, co vás čeká a nemine.

Kde najdu off-road?

Off-road naleznete všude, kde je nezpevněný terén. Pokud nejste vlastníky terénního vozidla, pak nezoufejte. Na internetu je mnoho odkazů, které Vás nasměrují tam, kam potřebujete, právě do půjčovny terénních vozidel :). Nakonec nabydete dojmu že míst, kam na offroad zajít, je opravdu nespočet. Je třeba mít na paměti, že do národních a chráněných oblastí se s „teréňákem“ nesmí.
Jestli Vás po zážitkové jízdě jízda off-roadem nadchne natolik, že si přeci jen jeden terénní vůz pořídíte, pak Vás bude zajímat, že jsou každoročně pořádany off-road závody, kde si o svých čtyřkolových miláčcích můžete popovídat a nasbírat tam cenné zkušenosti od starších a zkušenějších jezdců. Off-road závod není ani tak o rychlosti, nýbrž o zručnosti. Trať závodu je označena brankami, kterými řidiči musí projet a nesmí žádnou z nich vynechat. Při tomto typu závodu nebudete cvičit jen svaly, ale také Vaši trpělivost :).

S kým na off-road?

Na off-road můžete vyrazit jak s malými, tak velkými. Výhoda terénních vozidle je v tom, že jsou prostorné, a tak není problém užívat si společných chvil v terénnu. Pokud rádi chodíte na nedělní procházky, pak věřte, že jízdou v terénním vozidle zabijete dvě mouchy jednou rannou. Skloubíte adrenalinovou jízdu s časem stráveným v přírodě.
Tým Stips.cz Vám přeje příjemné zážitky!