facebook_pixel

Offroad

Zažijte jedinečnou jízdu terénním vozidlem a nechte za sebou všechny každodenní starosti. Dovolte si být divocí a nespoutaní stejně jako terénní povrch cesty, kterou budete brázdit v terénním vozidle. Běžte do toho hned teď!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

Co je to offroad?

Výraz offroad je přejatý z angličtiny. Offroad je cesta, která není upravená pro běžná vozidla. Je to cesta brázděná kameny, loužemi, štěrkem, kořeny stromů atp. Touto drsnou krajinu dokáží projet jen drsné stroje. Nejznámější jsou terénní auta značky Jeep, Land Rover, Hummer nebo třeba Tatra. Na offroadu se můžete projet také v tanku nebo dokonce na čtyřkolce. Jaký typ offroadu je ten pravý pro vás?

Proč jízda offroad?

Terénní offroad jízda je vhodná pro všechny, kteří se nebojí trochu se zašpinit. Offroad jízda vám rozproudí krev v žilách a zvedne míru adrenalinu na maximum! Tady se nemusíte bát, abyste se stihli vyhnout díře nebo nerovnosti povrchu jako s běžným vozidlem na silnici. V offroadu jste pánem své cesty vy!

Kde najdu offroad?

Každý nezpevněný terén, neupravený pro běžný provoz, může být offroadem. Jen pozor, ne všude se můžete zběsile prohánět. V naší nabídce naleznete různé offroad jízdy. Instruktoři se postarají, abyste si jízdu maximálně užili a nevjeli někam, kde byste z toho měli problémy. Takže ikdyž nevlastníte terénní vozidlo, můžete si užít opravdovou offroad jízdu! Offroad není jen o rychlosti, ale také o zručnosti a řidičských schopnostech.

S kým na offroad?

Na offroad můžete vyrazit jak s malými, tak s velkými. Výhoda terénních vozidel je v tom, že jsou prostorná. Není tedy problém užívat si společných chvil v terénu. Pokud rádi chodíte na nedělní procházky, zkuste offroad na čtyřkolkách. Spojíte adrenalinovou jízdu s časem stráveným v přírodě na čerstvém vzduchu.