facebook_pixel

Exkurze

Máte chuť poznat něco nového a nemuset cestovat za hranice či kilometry daleko? Vydejte se na exkurzi, během které se naučíte a uvidíte něco nového a zajímavého, aniž byste museli použít cestovní pas. Buďte turistou doma!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

Co je exkurze?

Krátký, většinou jednodenní výlet do nové destinace. Vzdělávací návštěva zajímavého místa. Ne exkurzi se dozvíte zajímavé informace, navštívíte nová místa a užijete si obohacující zábavu. Exkurze je výlet, kvůli kterému si nemusíte brát dovolenou ani překročit hranice republiky.

Zážitky vám nikdo nevezme

Koupit si něco nového na sebe, nový mobil nebo třeba něco nového do domácnosti, je velké potěšení. Ale oblečení se vám okouká a nový mobil nebude nový věčně. Zato zážitky a vzpomínky vám nikdo nevezme. Investujte do nových dobrodružství a vytvořte si společné zážitky, které budete vyprávět ještě vnoučatům.

Vydáte se za exotikou nebo zpět v čase?

Kousek Asie v srdci Evropy, exotická jídla, stánky a asijská kultura! Nevšední výlet do Vietnamu v Praze. „Zahraniční“ výlet, aniž byste překročili hranice. Kam sahá historie vzniku kávy? Jaké to je, být nevidomý? Jak to funguje v proslulé sklárně? Jak se vaří pivo? Na tyto a další otázky vám odpoví naše exkurze. Exkurze se mění, sledujte tedy aktuální nabídku a vyberte si tu, která vás zaujme nejvíce.