Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Pilotem na zkoušku Brno: simulátor letu ve stíhačce F/A-18 Hornet na 30 minut

Vyzkoušej si pilotování stíhačky!

Pilotovat stíhačku už není dostupné jen pro armádní piloty. I vy si můžete na chvíli vyzkoušet, jaké to je, sedět v létající zbrani a umět využít její sílu. Staňte se na zkoušku pilotem bez obav ve stíhačce F/A-18. Dokonalá replika kokpitu vám umožní cítit se na půl hodiny jako v autentickém stroji - veškeré ovládání, rozměry a systémy jsou jako skutečné! Celou atmosféru dotváří projekce na speciální kopuli ze dvou projektorů s rozlišením FullHD, která vytváří autentické okolní prostředí. Simulátor letu ve stíhačce simulátor letu ve stíhačce F/A-18 Hornet vám umožní nejen vyzkoušet obratnost letadla a vzdušnou akrobacii, ale díky funkčnímu radaru a zbraňovým systémům se můžete vrhnout do útoku na vzdušné a pozemní cíle. Samozřejmostí je i simulace vzletu a přistání na letadlové lodi. Pilot na zkoušku nebude v kokpitu sedět sám. Po celou dobu vám bude k dispozici profesionální instruktor, který na vše dohlédne a se vším vám poradí.

Průběh zážitku:

Na začátku předáte váš voucher a pak vás čeká cca 10 minut předletové přípravy. Seznámení s kokpitem bude doprovázet výklad zkušeného instruktora, ukáže vám všechny ovládací prvky, funkce a postupy potřebné pro pilotování. Poté si pod jeho dohledem vše vyzkoušíte na vlastní kůži.

Lokalita:

 • Praha, Brno, Úvoz 126

Zážitek obsahuje:

Zážitek pro 1 osobu 30 minut v simulátoru + 10 minut instruktáž Kamerový záznam letu 3 pasažéři jako doprovod zdarma

Zážitek neobsahuje:

Dopravu na místo konání Služby a produkty nad rámec balíčku

Sezóna:

Celoročně

Počasí:

Nemá vliv

Diváci:

3 pasažéři (bez možnosti pilotování) zdarma

Hodnocení zážitku

 • image

  Radka Symon

  04.11.2021

  Instruktor byl velmi příjemný, ochotný a trpělivý, ale grafické rozlišení simulovaného letu je dosti hrozné. U boeingu bylo rozlišení mnohem lepší a dalo se lépe orientovat v prostoru.

 • image

  Alexander

  12.02.2020

  Dostal jsem to k Vánocům, nejlepší dárek za dlouhou dobu!

 • image

  Pepa

  12.02.2020

  Bylo to skvělé, moc jsem si to užil!

Místo konání zážitku