Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Profesionální pojízdné kadeřnické studio - zavolejte si kadeřníka domů

Kadeřník domů? Žádný problém!

Samozřejmou součástí našich životů je věčná uspěchanost a nedostatek času. Práce, domácnost, děti a k tomu nějaký ten koníček. To se pak nikdo nemůže divit, že jeden nemá čas zajít si alespoň ke kadeřníkovi. No a proto je zde pojízdné kadeřnické studio, abyste si mohli objednat kadeřníka domů. :) Konec stresu a zvrtnutým kotníkům!

Nemusíte se bát, neznamená to, že vás ostříhá v bytě a vy budete muset potom uklízet. Přijede k vám moderní pojízdné kadeřnické studio s veškerou potřebnou výbavou. Jen přejdete z bytu/domu přímo do kadeřnictví a necháte profíka, aby se postaral o perfektní sestřih.

Pojízdné kadeřnické studio zatím jezdí především v okolí Lhoty (nedaleko Přerova), avšak v případě, že vás bude více (řekněme 10 - můžete zvolit variantu party balíček), nebude problém objednat si kadeřníka domů i někam dál. Můžete se domluvit s rodinou i s přáteli (sousedy) a je to!

Voucher na služby pojízdného kadeřnictví lze jistě využít i jako malý dárek pro někoho z vašich blízkých, kdo nemá času nazbyt a nedaří se mu najít chvilku zastavit a nechat se zkrášlit. Stačí zakoupit si voucher a domluvit se, kdy za vámi kadeřník domů přijede. Tak vložte voucher do košík, dokončete nákup a je to.

Průběh zážitku:

Máte moc práce nebo vám zdraví nedovoluje zajít si v klidu ke kadeřníkovi? Co když vám řekneme, že si můžete objednat kadeřníka domů s tím, že si s sebou přiveze celé kadeřnické studio? Ano, je to tak! Plně vybavené profi kadeřnické studio přijede za vámi a o vaše vlasy se postará mistr svého řemesla.

Lokalita:

 • Olomoucký kraj, Lipník nad Bečvou

Zážitek obsahuje:

 • Služby profesionální kadeřnice (střih) pro 1-2 osoby
 • Příjezd pojízdného kadeřnického studia na vámi určené místo (do 10 km od sídla firmy, jinak poplatek 5 Kč/km)

Zážitek neobsahuje:

 • Produkty a služby neuvedené v sekci "Zážitek obsahuje"

Sezóna:

 • Celoročně (do -1°C)

Poznámka:

 • Pokud si kadeřníka domů objednáte na vzdálenost větší, než je 10 km od sídla firmy (Lhota nedaleko Přerova), činí poplatek 5Kč/km
 • V případě, že si službu objedná např. 10 osob na stejné místo, nebude mít provozovatel problém jet i dále, než je výše uvedená lokalita. Vše je o domluvě :-)

Tomáš Zela (5760941)

Olomoucký kraj, Lipník nad Bečvou

Veřejná informace

Hodnocení zážitku

 • image

  Ján

  30.06.2021

  Krása.

 • image

  Michaela Klailová

  30.07.2020

  Skvělá péče a milý personál. Děkuji za krásný účes :)

Místo konání zážitku

image

Profesionální pojízdné kadeřnické studio - zavolejte si kadeřníka domů

Zákazník

Nakupuji na firmu

Způsob platby